ДЛЯ ЧЛЕНІВ КЛУБУ ЗНИЖКИ -20%! = >> ДЕТАЛЬНІШЕ

  • Кошик порожній!

Reishi (Рейши) капсули - імуномодулятор, протипухлинний, радіопротектор

Код товару: 7467, 7468

Ціна
140 грн.
У наявності
Виробник:
Дивитися всі характеристики

Один з найсильніших імуномодуляторів, має виражену протипухлинну дію, є ефективним радіопротектором. Попереджає розвиток атеросклерозу, сприяє зниженню артеріального тиску, знижує тромбоутворення й ризик розвитку інсульту, інфаркту міокарда.

Серед лікарських грибів рейши має саму виражену протизапальну дію. Екстракт рейши успішно застосовується при важких захворюваннях: вірусних гепатитах В и С, цирозі печінки, хронічних обструктивних захворюваннях легенів, захворюваннях суглобів, поліпшуючи якість життя хворих і продовжуючи працездатність людини.

ОБ`ЄМ:

20 капсул по 500 mg
60 капсул по 500 mg

СКЛАД: рейши екстракт/reishi extract, мальтодекстрин/maltodextrin, діоксид кремнію/hydrated silica, стеарат кальцію/calcium stearate.

Детальніше про рослинні капсули:

Всі наші капсули, які наповнені мега корисними і натуральними комплексами, тепер придбали інноваційну рослинну оболонку у вигляді рослинної капсули. Ми слідуємо всесвітнім тенденціям останніх десятиліть, де рослинні капсули для БАДів потіснили своїх желатинових попередників. Це стало можливим завдяки розвитку науки про біополімери. Наша рослинна капсула - це матеріал високої якості, отриманий з рослинної целюлози, яка володіє прекрасними показниками і схвалена контролюючими якість організаціями в багатьох країнах світу. В першу чергу рослинні капсули відрізняються своєю гіпоалергеністю, відсутністю шкідливих домішок і мінімальним навантаженням на роботу печінки.

Рослинна капсула більш надійно захищає вміст від підвищеної вологості. Так само рослинна капсула негайно розчиняється в шлунку, гарантуючи швидке засвоєння укладених в неї всіх видів поживних речовин, вітамінів і мінералів.

Так само, біологічно активні добавки в рослинній оболонці, є прекрасною альтернативою для людей, які в силу релігійних переконань або тих, що ведуть вегетаріанський спосіб життя і не можуть приймати БАДи в желатинової оболонці.

Рослинна капсула всередині себе містить унікальні натуральні комплекси, які допоможуть вам заповнити дефіцит життєво необхідних речовин для підтримки здоров’я організму.

Рекомендації: по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі

Терміни та умови зберігання: зберігати 3 роки від дати виготовлення в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі до 25°C та відносній вологості не більше 75%

Попередження: діти віком до 12 років, вагітні жінки та жінки, які годують дітей груддю, індивідуальна чутливість до компонентів дієтичної добавки

ВЛАСТИВОСТІ КОМПОНЕНТІВ

Рейши екстракт/Reishi extract містить полісахарид бета-глюкан, який активізує протипухлинний захист організму: збільшує швидкість дозрівання, активність і тривалість життя макрофагів, натуральних кілерів і цитотоксичних Т-лімфоцитів, щоб вони могли більш уміло руйнувати або розкладати клітини пухлини. Також полісахариди рейши викликають 10-30 кратне збільшення фактора некрозу пухлин - інтерлейкинів-1, 6. Встановлено, що тритерпеноїди рейши мають пряму гнітючу дію на пухлину. Пацієнти, що приймають рейши, краще переносять курси хіміотерапії й опромінення. Рейши призначається онкологічним хворим, що мають доброякісні або злоякісні пухлини різних стадій; особам, що перенесли тяжкі хірургічні, хіміотерапевтичні, променеві засоби лікування.

Рейши сприяє нормалізації жирового обміну, зниженню рівня ліпопротеідів низької щільності в плазмі крові й зниженню кількості окисненого холестерину в стінках артерій, від якого залежить розвиток атеросклерозу. За рахунок присутності активних тритерпенів екстракт рейши інгібує синтез ферменту ангіотензина з реніну (сильної судинозвужувальної речовини), що приводить до вираженого зниження тиску. Завдяки високому вмісту германія, який як і гемоглобін бере участь у процесі переносу кисню в тканини, екстракт рейши попереджає розвиток кисневої недостатності (гіпоксії) у нервовій системі й серцевому м'язу, а також знижує агрегацію (склеювання) тромбоцитів у тромби, що веде до збільшенню швидкості кровотока й поліпшенню кровопостачання тканин і зниженню ризику розвитку інсульту й інфаркту міокарда.

Екстракт рейши містить антигістамінові й протизапальні інгредієнти (ганодерові кислоти, олеінова кислота, сірка й білок линджи-8), які допомагають у комплексній терапії алергійних і аутоімунних захворювань: бронхіальної астми, червоної вовчанки, розсіянного склерозу, ревматоїдного артриту, склеродермії, неспецифічного виразкового коліту, алергійного дерматиту. Унікальність рейши полягає в тому, що його екстракти виявляють не стимулюючу, а регулюючу дію – збільшують подавлені функції імунної системи й стримують зайво активовані показники. Екстракт гриба підсилює й продовжує дію інсуліну, збільшує чутливість тканин до інсуліну. При тривалому прийманні рейши спостерігається зниження рівня цукру, стабілізація діабету й з'являється можливість знизити дозу гіпоглікемічних препаратів. Рейши впливає на ендорфіни і їх рецептори в головному мозку, що заспокоює “перезбуджену” нервову систему, але не викликає сонливості.

Коментар спеціаліста

Представляємо вам біологічно активну добавку у вигляді твердих капсул «РЕЙШИ» з новою посиленою формулою. Божественним грибом Рейши оголосили в Японії і в первісному підручнику для лікарів він займав лідируючу позицію, а за ним уже слідував женьшень. У Китаї Рейши називали грибом безсмертя і в численних медичних трактатах Китаю, Японії і Кореї він вважався здатним дати довголіття і вічну молодість, вилікувати і попередити майже будь-яку хворобу.

Терапевтичні властивості екстракту Рейши різноманітні, тому як склад гриба досить великий і унікальний. У його складі містяться всі замінні і незамінні амінокислоти і аміди, полісахариди, флавоноїди, терпеноїди, сапоніни, алкалоїди, вітаміни В3, В5, С, D, мінерали - кальцій, залізо, калій, натрій, марганець, цинк, барій, германій, срібло , кумарини, аденозин і ергостеріл.

Наявність полісахаридів зумовлює потужні протипухлинні властивості, які в світі рослин не мають аналогів, а терпеноїди підвищують опірність організму до стресу і перешкоджають накопиченню вільних радикалів. Посилена формула біологічно активної добавки «рейши» допоможе стимулювати імунітет, нормалізувати роботу серця, нирок і печінки, шлунково-кишкового тракту і нервової системи, допоможе в боротьбі з алергією.

Також він підвищує інтелектуальну і фізичну активність, нормалізує тиск, виводить токсини з організму, усуває набряклість і запалення, знижує надмірний апетит і підвищує настрій. Нова посилена формула дієтичної добавки Рейша - це захисник вашого здоров'я і важлива складова в профілактиці захворювань.

Ці капсули будуть випускатися в двох видах упаковки: у звичній для вас - по 20 капсул у блістерах та в новій упаковці - в баночці по 60 капсул. Рекомендоване дозування прийому становить по одній капсулі вранці та ввечері протягом 30-ти днів і при необхідності повторювати курс 2-3 рази на рік.

Хочемо звернути вашу увагу на те, що придбання курсу продукції в баночці істотно дешевше.

Характеристики
Общие
Кількість 20 або 60 капсул по 500 мг
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари

Чаги екстракт

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7063

90 грн.

У наявності
Екстракт чаги Витяжка чаги (березового гриба) в рідкому вигляді реалізується у флаконах по 30 мілі..

Східний гриб еліксир

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7369

94 грн.

У наявності
КОРОТКИЙ ОПИС: імуномодулюючий засіб при вірусних, інфекційних захворюваннях та синдромі хронічної ..
Капсули покращують обмінні процеси в організмі, сприяють нормалізації гормонального фону і роботи ен..
Містить полісахарид бета-глюкан, який активізує протипухлинну захист організму, широко застосовуєтьс..
Містить усі незамінні амінокислоти, високоактивні полісахариди, поліненасичені жирні кислоти, вітамі..
Знижує ризик виникнення новоутворень, стимулює клітинний імунітет; проявляє противірусний захист, да..
Для підвищення імунного захисту. Має протипухлинну дію, знижує рівень цукру і холестерину в крові, з..
Рекомендовано для профілактики та зниження ризику розвитку злоякісних новоутворень. Сприяє детоксика..

Теги: Рейши, Reishi, гриб, гриби, екстракт Рейши, Лінчжі, Ganoderma, капсули, рейша, рейші

Схожі товари

Рекомендується як сильний антипаразитарний засіб, що поліпшує жовчовиділення й травлення. Створює несприятливі умови для розмноження паразитів, очищує кишківник, ефективний для профілактики алергійних захворювань. Ми хочемо представити вам біологічно активну добавку у вигляді твердих капсул &laqu..
Рекомендується в якості додаткового джерела есенціальних жирних кислот, холіну і інозитолу, які захищають клітини печінки, регулюють рівень холестерину, знижують ризик розвитку атеросклерозу, покращують роботу головного мозку і серцево-судинної системи. Допомагають зняти стрес і втому. Це мега ко..

Гліцинат Цинку / Zinc Glycinate капсули - джерело цинку

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7512

275 грн.

У наявності
Рекомендовано для підтримання імунної, кісткової, нервової і ендокринної систем організму та передміхурової залози. Покращує здоров'я шкіри, волосся і нігтів, сприяє роботі органів зору та прискорює обмін речовин Наскільки важливий ЦИНК для нашого організму? Цинк - це поживна речовина, яка ві..
Для гарного самопочуття і підтримки здоров'я, нам необхідний ВІТАМІН C! Аскорбінова кислота бере участь в окисно-відновних процесах, вуглеводному обміні, згортання крові і регенерації тканин. сприяє підвищенню імунітету і стимулює утворення імунних клітин; знижує симптоми хронічної вт..