ДЛЯ ЧЛЕНІВ КЛУБУ ЗНИЖКИ -20%! = >> ДЕТАЛЬНІШЕ

  • Кошик порожній!

Сертифікати, документи

За довгі роки роботи в сфері косметичної продукції, БАДів і еліксирів, бездоганна і висока якість своєї продукції, компанія NEW LIFE досягла високих результатів. Використовуючи високі технології у виробництві своєї продукції, компанія має відмітні знаки якості.

ISO 22000

ISO 22000

За довгі роки роботи в сфері косметичної продукції, БАДів та еліксирів, бездоганну та високу якість своєї продукції, компанія NEW LIFE досягла високих результатів. Використовуючи високі технології у виробництві своєї продукції, компанія має певні знаки якості. Підтвердженням цьому є наявність сертифікатів Міжнародних стандартів ISO 22000 та ISO 9001. ISO 22000: 2005 HACCP - це міжнародна система управління безпечністю харчових продуктів. Стандарт ISO 22000 НАССР визнається і застосовується практично у всіх сучасних країнах підприємствами-виробниками харчової продукції.

ISO 9001

ISO 9001

За довгі роки роботи в сфері косметичної продукції, БАДів та еліксирів, бездоганну та високу якість своєї продукції, компанія NEW LIFE досягла високих результатів. Використовуючи високі технології у виробництві своєї продукції, компанія має певні знаки якості. Підтвердженням цьому є наявність сертифікатів Міжнародних стандартів ISO 9001. Стандарт ISO 9001 - це один з різновидів міжнародних стандартів якості, який відповідає за сукупність вимог, що пред'являються до системи управління будь-яких підприємств незалежно від їх масштабу та роду діяльності.

Висновки державної санітарно-епідеміологічної служби

Висновки державної санітарно-епідеміологічної служби

За довгі роки роботи в сфері косметичної продукції, БАДів і еліксирів, бездоганна і висока якість своєї продукції, компанія NEW LIFE досягла високих результатів. Використовуючи високі технології у виробництві своєї продукції, компанія має відмітні знаки якості. Одним із символів якості є Висновку державної санітарно-епідеміологічної служби про виготовлення продукції відповідно до ТУ і ДСТУ.

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)