ДЛЯ ЧЛЕНІВ КЛУБУ ЗНИЖКИ -20%! = >> ДЕТАЛЬНІШЕ

  • Кошик порожній!

Принципи складання оздоровчих програм з продукції «Нове Життя»

Принципи складання оздоровчих програм з продукції «Нове Життя»ПРИНЦИПИ СКЛАДАННЯ ОЗДОРОВЧИХ програм ІЗ ТОВАРІВ КОМПАНІЇ NEW LIFE

1. При складанні оздоровчої програми спочатку необхідно вирішити проблеми шлунково-кишкового тракту (ШКТ) та дихальної системи (якщо такі є), потім ендокринної системи та статевої сфери (якщо такі є), потім проблеми нирок і суглобів (якщо такі є). Цю послідовність слід дотримуватися суворо, так як легені та шлунково-кишковий тракт є основними вхідними воротами для токсичних речовин в судини. Крім того, травний тракт і легені - основні фільтри організму. Ендокринна система - регулятор обміну речовин. Нирки та кістково-суглобова система повністю залежать від роботи шлунково-кишкового тракту та ендокринної системи, отже, їх оздоровлення вже починається з перших етапів, але через поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту та регулюючих систем (нервової і ендокринної).

2. Оздоровлення починати з очищаючої продукції, в іншому випадку результат буде нестійкий і малоефективний. До очищаючих препаратів належать: Чистота, Чистофлор, ФЗ для очищення організму, Сорбефлор, Гепатофлор, ФЗ для печінки, Гастрофлор, ФЗ для шлунка, Панкреофлор, ФЗ для підшлункової залози, Бронхофлор, ФЗ для легенів, Флора, Ел. для печінки, Ел. для шлунка, Ел. для підшлункової залози, Ел. для легенів, Апітон фіто + всі протизапальні та кровоочисні екстракти. Екстракти та Апітон фіто допоможуть провести очищення м'яко, особливо якщо є загострення хронічних захворювань.

Для прикладу розберемо приватну проблему. Людина скаржиться на болі в суглобах, підвищений артеріальний тиск, часті болі в шлунку та області підшлункової залози. Ми розуміємо, що має місце нестача вітамінів і мінералів в організмі. Але почати прийом продукції треба не з вітамінів і не з мінералів. Спочатку необхідно домогтися, щоб: а) шлунок, тонкий кишечник і підшлункова залоза могли засвоїти їх, і вони потрапили б в кров; б) судинна система донесла їх до суглобів і кісток; в) паращитовидна залоза та статеві залози виділили гормони, що сприяють проникненню цих мінералів в кістку; г) суглоби були б до цього часу очищені від солей, і в них не було б запального процесу. І лише потім призначаємо власне вітаміни та мінерали. Орієнтовна схема оздоровлення буде такою:

1 етап 2 етап 3 етап 4 етап 5 етап 6 етап
Чистота Гастрофлор ФЗ для підшлункової залози Спіруфлор ФЗ для сердця МК з Омегою
Сорбефлор Апіфлор міинус Седафлор Кальціфлор Хондрофлор ФЗ для суглобів
Ел. для нервої системи Ел. для суглобів Артишок Ел. для суглобів Ел. для суглобів Астрагал
Ел. для шлунка Ек. кропиви собачої Каштан Ел. для судин Нагідки Шоломниця байкальська
  Бетулін Сабельник Хвоя Хвоя  

 

3. Рекомендовано в кожному етапі поєднувати препарати, спрямовані на очищення або протизапальні препарати + продукцію, що покращує роботу нервової і серцево-судинної систем.

До продукції, яка поліпшує роботу нервової і серцево-судинної систем при нормальному та підвищеному тиску відносяться: Апіфлор мінус, Апітон фіто, Апіфлор плюс, Седафлор, ФЗ для нервової системи, ФЗ для серця, Кардіофлор, Амінофлор, Цереброфлор, Янтарна формула, Венофлор, ФЗ для судин, Ел. для судин, Ел. для нервової системи, Ел. для серця, екстракти Півонії, Кропиви собачої, Валеріани, Глоду, Шоломниці, Аронії, Астрагала, опосередковано через очищення судин від холестерину - ГРИБИ в капсулах, Тибетська формула, Імунофлор, Ел. шиітаке. При нормальному та пониженому тиску - Цереброфлор, Венофлор, ФЗ для судин, Енергофлор, Апіфлор плюс, Апітон фіто, Ел. для судин, Ел. для енергії, Ел. для імунітету, екстракти Гінкго-білоба, Каштана, Глоду, Валеріани, Енергоамін.

Наприклад, в оздоровчій програмі хороші поєднання: Чистота + Еліксир для нервової системи, Еліксир для печінки + Апітон фіто, Панкреофлор + Апіфлор плюс, Апітон фіто + Каштан, Еліксир для суглобів + Еліксир для судин і т.д. Чому це так важливо? Тому що проблеми з нервовою системою лежать в основі виникнення будь-яких захворювань, крім інфекційних хвороб. Хоча, найчастіше і ГРЗ, і герпес виникають на тлі стресових ситуацій. Тепер поговоримо про судини: вони пронизують всі органи, і без їхньої участі не обходиться жоден процес. Кров доносить кисень і поживні речовини в клітину, забирає відпрацьовані шлаки та несе їх на утилізацію до печінки і нирок. У крові працюють мільйони імунних клітин, які очищають кров від мутованих клітин, вірусів або токсинів бактерій. Будь-яке хронічне захворювання починається з постійного порушення кровообігу (спазм капілярів, утруднення венозного відтоку), «недоотримання» кисню або поживних речовин органами, «забруднення» лімфи токсичними речовинами.

Тобто з «поломки» наших «командирів» - імунної, нервової, серцево-судинної та ендокринної систем і починаються будь-які захворювання.

4. Препарати, які здійснюють харчування клітини, призначати після очищення (через 3-6 місяців) і також поєднувати з препаратами, що поліпшують кровообіг. До живильної продукції відносяться Хондрофлор, Кальціфлор, Амінофлор, Вітафлор, Офталофлор, ФЗ для зору, Янтарна формула, Енергофлор, Апіфлор плюс, Апітон фіто, Апіфлор мінус, Ел. антианемічний, Ел. для енергії, Ел. для імунітету, Ел. для зору, екстракти Чорниці, Кропиви, Софори, Хвої, М'які капсули. Деякі продукти мають багато функцій, наприклад Апітон фіто, Апіфлор плюс або Апіфлор мінус, їх ми можемо призначати з перших днів оздоровлення, так як вони надають поживну, протизапальну дію, покращують кровообіг.

5. Тривалість кожного етапу - 1-1,5 місяці. Рекомендовано прораховувати кількість упаковок на кожен етап оздоровлення. Зробити це просто - якщо приймати препарати по 1 таблетці 2 рази на день, то однієї упаковки продукту (20 таблеток) вистачає на 10 днів, отже, на курс протяжністю 1 місяць необхідно 3 упаковки. Одного флакона еліксирів або екстрактів (30 мл) при дозуванні 7 крапель 2 рази в день вистачає на 1 місяць.

6. Дозування: Таблетки (Капсули) приймаємо по одній 2 рази в день. Таблетки - до їжі за 10 хвилин (крім Янтарної формули - при гастриті з підвищеною кислотністю, виразковій хворобі краще приймати після їжі). Капсули - під час їжі, крім Флори і Чистоти - їх приймають до їжі за 10 хвилин; Сорбефлор приймаємо окремо від усіх препаратів, звичайно - за 30 хвилин до їжі, а всі інші продукти - за 10 хвилин до їжі. Еліксири та Екстракти застосовуємо в дозі по 7 крапель 2 рази в день. За необхідності можна збільшити дозу вдвічі або приймати краплі 4-5 разів на день.

Дитячі дози: школярі - ½ дози дорослих, дошкільнята беруть третину дози дорослих, діти до 1 року - ¼ дози дорослих. Дітям до 1 року можна давати екстракти Ромашки, Календули, Шавлії, Кропиви, М'яти, Валеріани по 2-3 краплі 3-4 рази на день на воді, молоці.

Починаємо прийом продукції з малої дози, збільшуючи до необхідної дози. Це викликано тим, що всі ми умовно здорові люди, навіть якщо у нас немає скарг. Якщо дати максимальну дозу, то можна отримати неприємні відчуття, а саме: загострення хронічних захворювань, поява висипу, відчуття повзання «мурашок», послаблення стільця, поколювання в області попереку, збільшення і болючість лімфатичних вузлів, посилення кашлю і т.д. Все це викликано виходом токсинів з клітини в кров, посиленням роботи органів виділення - печінки, нирок, шкіри, дихальної системи. І чим старша людина, тим більша ймовірність загострень при очищенні і тим обережніше дозуємо засіб. Якщо препарат випускається в капсулі, то починаємо оздоровчий курс з 1 капсули 1 раз в день.

Якщо все ж з'явилися скарги, повертаємося до колишньої дози, коли людина відчувала себе комфортно, а через 2-3 дні знову пробуємо збільшити дозу до необхідної. Все повинно нормалізуватися. Треба відзначити, що якщо з'являються якісь неприємні відчуття, то Ви потрапили в ціль - саме з боку цього органу є найбільші проблеми.

7. Якщо з'явилися алергічні реакції протягом перших трьох днів на прийом продукції (висипи, свербіж шкіри, закладеність носа), то треба припинити прийом препарату, призначити сорбент Сорбефлор і екстракт Череди або Бетулін всередину і зовнішньо, можна додати Гепатофлор і Еліксир стопаллергін.

8. Якщо людина страждає алергічними захворюваннями, прийом слід починати з менш «алергенних» трав, краще з екстрактів (Череди, Бетулін, Лопуха, Шавлії, Кропиви). Починати оздоровлення треба з одного препарату, з мінімальної дози, поступово збільшуючи її до необхідної дози. Через кожні 3-4 дні підключаємо наступний препарат з оздоровчої програми і також починаємо прийом з мінімальної дози.

Треба відзначити, що оздоровлення людей, які страждають на алергічні захворювання, дуже складно, так як причини виникнення цих реакцій у різних людей різні: це недостатня знезаражуюча функція печінки, або низька ферментативна активність підшлункової залози, або завзятий дисбактеріоз кишечника, або неповноцінна імунна відповідь. Ці причини можна виявити лише при комп'ютерному тестуванні. Тому бажано пройти його до початку прийому БАДів. До того ж закладені в комп'ютерну програму нозоди продукції компании NEW LIFE дозволяють перевірити наявність алергічних реакцій на екстракти, що входять до складу препаратів. За нашими спостереженнями при алергічних захворюваннях обережно треба застосовувати Апітон фіто, Апіфлор плюс (алергія на мед), екстракт Хвої, Вітафлор, Янтарна формула, Енергофлор.

9. При оздоровленні не забувати про питний режим, адже екстракти трав дуже концентровані, а через недостатнє вживання рідини можуть з'явитися неприємні відчуття. Необхідно випивати не менше двох літрів води в день, щоб токсичні речовини могли швидко вийти з організму. Краще використовувати талу або фільтровану воду.

10. Комбінувати препарати з різною формою випуску - таблетки з краплями, капсули з краплями, щоб не було великої кількості таблетованих або капсульованих форм на один прийом.

11. Дітям в оздоровчій програмі обов'язково використовувати екстракти: Ромашки, Календули, Кропиви, Шавлії, Артишоку, Чорниці, Череди і т.д. Паралельно призначаємо Апіфлор плюс, Апітон фіто, Спіруфлор, Імунофлор, Офталофлор, ФЗ для зору, Флору. Ефективні та приємні в прийомі еліксири: Ел. антианемічний, Ел. для енергії, Ел. для імунітету, Ел. для легенів, Ел. для шлунка, Ел. для печінки, Ел. для підшлункової залози, Ел. для нирок, Ел. для зору і т.д. При необхідності - Бронхофлор, ФЗ для легенів, ФЗ для шлунка, Гастрофлор, ФЗ для підшлункової залози, Панкреофлор, ФЗ для печінки, Гепатофлор, ФЗ для нирок, Нефрофлор, Офталофлор, ФЗ для зору, М'які капсули з омегою, Ca, Zn, Fe , МК з алое.

12. Програму розписуємо не більше ніж на 4 місяці, адже за цей час в організмі відбудуться колосальні зміни за рахунок очищення, особливо у молодих людей і людей середнього віку, і програма вже потребуватиме корекції. Через 4 місяці проводимо повторне тестування або починаємо самостійно третій етап - підживлення організму вітамінами та мікроелементами.

13. Тривалість оздоровчого курсу у кожної людини різна. Курс очищення рекомендується проводити не рідше 1-го разу в рік людям до 40 років, після 40 років - 2 рази на рік. Найдовше доводиться займатися оздоровленням суглобів і судин - не менше 1,5 років. Тривалість оздоровчої програми залежить від віку пацієнта: чим старша людина, тим очищення проходить довше і повільніше. Існує думка - скільки років людина хворіє або відчуває себе недостатньо добре, стільки місяців без перерви необхідно приймати оздоровчу продукцію. До речі, дозування продукції для людей похилого віку повинна бути зменшена - по ½ таблетки 2-3 рази на день (як у дітей), а тривалість кожного етапу збільшується до 1,5-2 місяців.

Вітамінну продукцію, імунокоректори можна приймати 2-3 рази на рік, краще в осінньо-зимовий період і на початку весни, в період епідемій респіраторних захворювань, а також - після тривалих хвороб.

 

ЕКСТРАКТИ по переважному впливу

Протизапальні екстракти Печінка, жовчний міхур Нирки, сечовий міхур Суглоби Судини Гінекологія Урологія Проти алергії (кровоочищувачі) вітаміни
Нагідки Артишок Бетулін Сабельник Кропива собача Конюшина лугова Череда Кропива
Ромашка Расторопша Конюшина лугова Хвоя Глод Кропива Кропива Хвоя
Шалфей Кропива Береза Живокост Піон Каштан Чага Чорниця
Хвоя М'ята   Бетулін Валеріана Нагідки Разторопша Лепеха
Солодка Парило звичайне   Конюшина лугова М'ята Хвоя Лопух Аронія
Кропива     Чорниця Астрагал Солодка Бетулін  
Софора       Каштан Бетулін    
Лепеха       Софора Береза    
Береза       Крапива      
        Гінкго-Білоба      
        Шоломниця      
        Аронія      

РОЗПОДІЛ ТОВАРІВ КОМПАНІЇ NEW LIFE ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ РОБОТИ ОРГАНІВ

Системи Основна продукція Допоміжна продукція
  ФЗ для легенів ГРИБИ
  Бронхофлор Гастрофлор
  Апітон фіто Імунофлор
Дихальна система МК з алое Тибетська формула
  Ел. стопалергін Апіфлор плюс (мінус)
  Ел. для легенів Ел. для імунітету
  Екстракти протизапальні, при алергії - з «кровоочищувачами» Ел. для енергії
    Сорбефлор
     
  Гастрофлор Гепатофлор
  ФЗ для шлунка ФЗ для печінки
  Сорбефлор ФЗ для підшлункої залози
  Ел. для шлунка Панкреофлор
  Апітон фіто Екстракти заспокійливі
Шлунок і кішківник Екстракти протизапальні Ел. для очищення
  Флора Ел. для печінки
  Чистота Ел. для підшлункої залози
  ФЗ для очищення організму  
  Чистофлор  
  МК з алое  
     
  Гепатофлор Панкреофлор
  ФЗ для печінки Гастрофлор
  Ел. для печінки Ел. для шлунка
  Ел. антипаразитарний Ел. для підшлункої залози
  Чистота Эл. для стрункої фігури
Печінка, жовчний міхур ФЗ для очищення організму Апітон фіто
  Чистофлор Сорбефлор
  Разторопша Флора
  Бетулін  
  Артишок  
  М'ята  
  Валеріана  
     
  Панкреофлор Ел. для шлунка
  ФЗ для підшлункої залози Эл. для печінки
  Ел. для підшлункої залози Флора
  Ел. для стрункої фігури Чистофлор
  Апітон фито ФЗ для очищення організму
  Шалфей Чистота
Підшлункова залоза М'ята Сорбефлор
  Ел. шиітаке Гастрофлор
  Майтаке ФЗ для шлунку
  Хвоя ФЗ для печінки
  Нагідки Гепатофлор
  Чорниця  
  Парило звичайне  
     
  Нефрофлор Гастрофлор, ФЗ для шлунка (при сечокислому діатезі)
  ФЗ для нирок Панкреофлор, ФЗ для підшлункої залози (при сечокислому діатезі)
  Ел. для нирок Ел. для чоловіків
  Ел. для суглобів Ел. для жінок
  Апітон фіто ФЗ для чоловіків
Нирки, сечовий міхур Нагідки ФЗ для жінок
  Хвоя Чоловіча формула
  Бетулін Жіноча формула
  Береза Ел. для жіночої гармонії
  Череда Для нервової системи
  Нагідки М'ята
     
  Чоловіча формула Нефрофлор
  Жіноча формула ФЗ для нирок
  ФЗ для чоловіків ФЗ для имунітету
  ФЗ для жінок Ел. для здорового життя
  Ел. для жінок Чага
  Ел. для жіночої гармонії Бетулін
Статева сфера Ел. для чоловіків Флора
  Апітон фіто Береза
  Апіфлор плюс Нагідки
  Каштан Кропива
  Хвоя Софора
  ГРИБИ Конюшина лугова
  МК з лікопеном МК з алое
     
  ФЗ для щитовидної залози Панкреофлор
  Спіруфлор ФЗ для для підшлункої залози
  Ел. для щитовидної залози Ел. для для підшлункої залози
  Ел. ламінарія Седафлор
  Апітон фіто ФЗ для нервоваї системи
  ГРИБИ ФЗ для серця
  ФЗ для імунітету Кардіофлор
  Тибетська формула Ел. для нервової системи
Щитовидна залоза Ел. для здорового життя Ел. для серця
  Хвоя Чоловіча формула
  Софора Жіноча формула
  Кропива ФЗ для чоловіків
  Чага ФЗ для жінок
  Екст. заспокійливі Апіфлор плюс
  МК з омегою Апиіфлор мінус
  Ел. для жіночої гармонії Ел. для жінок
    Ел. для жіночої гармонії
    Ел. для чоловіків
     
  ФЗ для суглобів Гастрофлор, ФЗ для шлунка (при подагрі)
  Апітон фіто Панкреофлор, ФЗ для підшлункої залози (при подагрі)
  Хондрофлор Чоловіча формула
  Спіруфлор ФЗ для чоловіків
  Ел. для суглобів Жіноча формула
  Ел. для судин ФЗ для жінок
Кістково-суглобова система Венофлор Ел. для нирок
  ФЗ для судин Ел. для шлунка
  Кальціфлор Ел. для для підшлункої залози
  Вітафлор Конюшина лугова
  Сабельник Каштан
  Хвоя Бетулін
  МК з Ca, Zn, Fe Береза
     
  Апіфлор мінус Нефрофлор
  Апіфлор плюс ФЗ для нирок
  Кардіофлор ФЗ для суглобів
  Седафлор Каштан
  Венофлор Эл. для суглобів
  Амінофлор Эл. для нирок
  Кропива собача Астрагал
Серцево-судинна та нервова системи (підвищений тиск) Глод Янтарна формула
  Піон Шоломниця
  Ел. для серця Аронія
  Ел. для нервової системи  
  Ел. для судин  
  ГРИБИ  
  МК з омегою  
  МК з лікопеном  
     
  Апіфлор плюс Спіруфлор
  Цереброфлор Ел. ламінарія
  Гінкго-білоба Вітафлор
  Ел. для енергії Енергофлор
  Ел. для імунітету Янтарна формула
Серцево-судинна та нервова системи (підвищений і нормальний тиск) Янтарна формула  
  Венофлор  
  ФЗ для судин  
  Каштан  
  Глод  
  МК з омегою  
     
  Чистота Ел. для підшлункої залози
  ФЗ для очищення організму Ел. для печінки
  Чистофлор Ел. для шлунка
  Сорбефлор Ел. для очищення
  Гепатофлор Ел. антианемічний
  ФЗ для печінки Вітафлор
  ФЗ для шлунка Ел. для жінок
  Гастрофлор Эл. для жіночої гармонії
  Панкреофлор Эл. для чоловіків
Шкіра ФЗ для підшлункої залози Спіруфлор
  Ел. стопалергін Ел. ламінарія
  Ел. антипаразитарний  
  Артишок+Череда  
  Эл. для печінки+Череда  
  Апіфлор плюс  
  Флора  
  Екстракти протизапальні  
  Екстракти «кровоочищувачі» МК з омегою  
  МК з алое  
  МК з Ca, Zn, Fe  
     
  ГРИБИ Чоловіча формула
  Тибетська формула Жіноча формула
  ФЗ для імунітету ФЗ для жінок
  МК з лікопеном ФЗ для чоловіків
  Ел. для здорового життя Ел. для жіночої гармонії
Пухлини, кісти Ел. шиітаке Разторопша
  Чага Чистота
  Бетулін ФЗ для очищення організму
  Лопух Чистофлор
  Гепатофлор Флора
  Ел. для щитовидної залози Спуруфлор
  ФЗ для щитовидної залози Імунофлор

 

*Самолікування може нашкодити вашому здоров'ю! Перед будь-яким прийомам препаратів необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО ознайомиться з інструкцією і проконсультуватися з Вашим лікуючим лікарем. Обов'язково вивчіть побічні ефекти, протипоказання і можливість індивідуальної непереносимості препарату.