ДЛЯ ЧЛЕНІВ КЛУБУ ЗНИЖКИ -20%! = >> ДЕТАЛЬНІШЕ

  • Кошик порожній!

Kawaratake (Каваратаке) капсули - імуномодулятор, протипухлинний, антивірусний, для серця і печінки

Код товару: 7404, 7463, 7464

Ціна
110 грн.
У наявності
Виробник:
Дивитися всі характеристики

Містить усі незамінні амінокислоти, високоактивні полісахариди, поліненасичені жирні кислоти, вітаміни групи В, а також D3, F, H, C; повний набір мікроелементів у легкозасвоюваній органічній формі: марганець, залізо, хром, цинк, бор, мідь, калій, кальцій, кобальт; флавоноїди, що поліпшують мікроциркуляцію крові; хітинову клітковину, яка сорбує токсини й шлаки та тонізує кишківник. Полісахариди гриба каваратаке визначають його імуномодулюючі, протипухлинні, протизапальні властивості, які не мають аналогів у рослинному світі.

ОБ`ЄМ:
20 капсул по 500 mg
60 капсул по 500 mg

СКЛАД: каваратаке екстракт/kawaratake extract, мальтодекстрин/maltodextrin, діоксид кремнію/hydrated silica, стеарат кальцію/calcium stearate.

Детальніше про рослинні капсули:

Всі наші капсули, які наповнені мега корисними і натуральними комплексами, тепер придбали інноваційну рослинну оболонку у вигляді рослинної капсули. Ми слідуємо всесвітнім тенденціям останніх десятиліть, де рослинні капсули для БАДів потіснили своїх желатинових попередників. Це стало можливим завдяки розвитку науки про біополімери. Наша рослинна капсула - це матеріал високої якості, отриманий з рослинної целюлози, яка володіє прекрасними показниками і схвалена контролюючими якість організаціями в багатьох країнах світу. В першу чергу рослинні капсули відрізняються своєю гіпоалергеністю, відсутністю шкідливих домішок і мінімальним навантаженням на роботу печінки.

Рослинна капсула більш надійно захищає вміст від підвищеної вологості. Так само рослинна капсула негайно розчиняється в шлунку, гарантуючи швидке засвоєння укладених в неї всіх видів поживних речовин, вітамінів і мінералів.

Так само, біологічно активні добавки в рослинній оболонці, є прекрасною альтернативою для людей, які в силу релігійних переконань або тих, що ведуть вегетаріанський спосіб життя і не можуть приймати БАДи в желатинової оболонці.

Рослинна капсула всередині себе містить унікальні натуральні комплекси, які допоможуть вам заповнити дефіцит життєво необхідних речовин для підтримки здоров’я організму.

ПОКАЗАННЯ:
має імуномодулюючу, протипухлинну, протизапальну, антивірусну і антибактеріальну властивості, підсилює чутливість ракових клітин до радіо- і хіміотерапії, а також рекомендований при серцево-судинних захворюваннях і порушенні ліпідного обміну; при токсичних ураженнях печінки.

Рекомендації: по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі

Терміни та умови зберігання: зберігати 3 роки від дати виготовлення в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі до 25°C та відносній вологості не більше 75%

Попередження: діти віком до 12 років, вагітні жінки та жінки, які годують дітей груддю, індивідуальна чутливість до компонентів дієтичної добавки

ВЛАСТИВОСТІ КОМПОНЕНТІВ

Каваратаке екстракт / Kawaratake extract містить усі незамінні амінокислоти, високоактивні полісахариди, поліненасичені жирні кислоти, вітаміни групи В, а також D3, F, H, C; повний набір мікроелементів у легкозасвоюваній органічній формі: марганець, залізо, хром, цинк, бор, мідь, калій, кальцій, кобальт; флавоноїди, що поліпшують мікроциркуляцію крові; хітинову клітковину, яка сорбує токсини й шлаки та тонізує кишківник. Полісахариди гриба каваратаке визначають його імуномодулюючі, протипухлинні, протизапальні властивості, які не мають аналогів у рослинному світі. При прийманні каваратаке вповільнюється ріст та розвиток аденосаркоми, фібросаркоми, мастоцитоми, плазмоцитоми, меланоми, саркоми, карциноми, раку легенів і молочних залоз, лейкемії, аденокарциноми, раку печінки, шлунку, гортані. Полісахариди каваратаке підсилюють чутливість ракових клітин до радіотерапії й хіміотерапії в 3 рази при лікуванні хворих на рак шлунку й легенів.

Поліпшення стану пацієнтів спостерігали також при важких аутоіммунних захворюваннях: гломерулонефрит, саркоідоз, ревматоїдний артрит, розсіянний склероз, дерматоміозит. Екстракт каваратаке викликає значне зменшення вмісту холестерину, запобігає розвитку атеросклерозу, нормалізує серцевий ритм, зменшує кров'яний тиск. Виявляє антигістамінну й протизапальну дії, підсилює антитоксичну функцію печінки й нирок, має високий рівень антиоксидантної активності, зв'язує вільні радикали. Встановлена висока антибактеріальна й антивірусна активність каваратаке, у тому числі проти вірусу герпеса, Епштейн-Бару, грибів роду Candida albicans.

Коментар спеціаліста:

До складу продукту входить висококонцентрований екстракт гриба каваратаке, в Японії його знають як гриб, зростаючий біля річки, в Китаї він відомий як гриб «Юн-чжи» - туманний гриб, в Північній Америці відомий під назвою «Хвіст індички». Зустрічається в різних формах на висохлої широколистяної деревині.

З усіх грибів, Каваратаке є одним з найбільш вивчених сучасними дослідниками і тому широко застосовується як в традиційному лікуванні травами, так в сучасній клінічній практиці. Каваратаке присвячено понад 300 наукових робіт, проведені десятки контрольованих клінічних випробувань. І всі вони показали що унікальний склад цього гриба не має аналогів в рослинному світі.

Екстракт гриба Каваратаке містить всі незамінні амінокислоти, високоактивні полісахариди, поліненасичені жирні кислоти, вітаміни групи В, а також D3, F, C; повний набір мікроелементів в легкозасвоюваній органічній формі: марганець, залізо, хром, цинк, бор, мідь, калій, кальцій, кобальт; флавоноїди. Завдяки такому складу екстракт має імуномодулюючі, протизапальні, антивірусні і антибактеріальні властивості, рекомендується при серцево-судинних захворюваннях і порушенні ліпідного обміну.

Екстракт каваратаке викликає значне зменшення вмісту холестерину, запобігає розвитку атеросклерозу, нормалізує серцевий ритм, знижує кров'яний тиск. Чинить антигістамінну та протизапальну дії, посилює антитоксичну функцію печінки і нирок, має високий ступінь антиоксидантної активності, зв'язує вільні радикали. Встановлено високу антибактеріальна і антивірусна активність каваратаке, в тому числі проти вірусу герпесу, Епштейн-Бара, грибів роду Candida albicans.

Ці капсули будуть випускатися в двох видах упаковки: у звичній для нас - по 20 капсул у блістерах та в новій упаковці - в баночці по 60 капсул. Рекомендоване дозування прийому становить по одній капсулі вранці та ввечері протягом 30-ти днів і при необхідності повторювати курс 2-3 рази на рік. Хочемо звернути вашу увагу на те, що придбання курсу продукції в баночці істотно дешевше.

Характеристики
Общие
Кількість 20 або 60 капсул по 500 мг
Останні відгуки
Артем
30.09.2020
Спасибо, попробуем)
Тетяна
06.05.2020
Чудовий препарат! Мені дуже допомагає при частих запаленнях легень, а також нормалізовувати роботу нирок - знімає прояви інтоксикації та знижує тиск( маю хр. ниркову недостатність). Завжди намагаюсь мати в аптечці. Дякую розробникам, бо це моя ,,швидка допомога'', так як хімічних препаратів практично вживати не можу, а на таких живу!
Дивитися всі відгуки
Артем
30.09.2020
Спасибо, попробуем)
Тетяна
06.05.2020
Чудовий препарат! Мені дуже допомагає при частих запаленнях легень, а також нормалізовувати роботу нирок - знімає прояви інтоксикації та знижує тиск( маю хр. ниркову недостатність). Завжди намагаюсь мати в аптечці. Дякую розробникам, бо це моя ,,швидка допомога'', так як хімічних препаратів практично вживати не можу, а на таких живу!

Написати відгук

Рекомендовані товари

Чаги екстракт

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7063

90 грн.

У наявності
Екстракт чаги Витяжка чаги (березового гриба) в рідкому вигляді реалізується у флаконах по 30 мілі..

Східний гриб еліксир

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7369

94 грн.

У наявності
КОРОТКИЙ ОПИС: імуномодулюючий засіб при вірусних, інфекційних захворюваннях та синдромі хронічної ..
Капсули покращують обмінні процеси в організмі, сприяють нормалізації гормонального фону і роботи ен..
Містить полісахарид бета-глюкан, який активізує протипухлинну захист організму, широко застосовуєтьс..
Знижує ризик виникнення новоутворень, стимулює клітинний імунітет; проявляє противірусний захист, да..
Один з найсильніших імуномодуляторів, має виражену протипухлинну дію, є ефективним радіопротектором...
Для підвищення імунного захисту. Має протипухлинну дію, знижує рівень цукру і холестерину в крові, з..

Теги: Каваратаке, Kawaratake, гриб, гриби, екстракт Каваратаке, капсули

Схожі товари

Знижує ризик виникнення новоутворень, стимулює клітинний імунітет; проявляє противірусний захист, дає поштовх до ремісії при аутоіммунних захворюваннях, знижує рівень холестерину й цукру в крові. Екстракт шиітаке посилює здатність організму боротися з будь-якими вірусами, за рахунок грибних фітон..
Один з найсильніших імуномодуляторів, має виражену протипухлинну дію, є ефективним радіопротектором. Попереджає розвиток атеросклерозу, сприяє зниженню артеріального тиску, знижує тромбоутворення й ризик розвитку інсульту, інфаркту міокарда. Серед лікарських грибів рейши має саму виражену протиза..
Рекомендується як сильний антипаразитарний засіб, що поліпшує жовчовиділення й травлення. Створює несприятливі умови для розмноження паразитів, очищує кишківник, ефективний для профілактики алергійних захворювань. Ми хочемо представити вам біологічно активну добавку у вигляді твердих капсул &laqu..
Рекомендується в якості додаткового джерела есенціальних жирних кислот, холіну і інозитолу, які захищають клітини печінки, регулюють рівень холестерину, знижують ризик розвитку атеросклерозу, покращують роботу головного мозку і серцево-судинної системи. Допомагають зняти стрес і втому. Це мега ко..