ДЛЯ ЧЛЕНІВ КЛУБУ ЗНИЖКИ -20%! = >> ДЕТАЛЬНІШЕ

  • Кошик порожній!

Апіфлор плюс (загальнозміцнюючий, тонізуючий)

Код товару: 7024

«Апіфлор плюс» - добавка, у складі якої містяться, крім квіткового пилку, трутневе, маточне молочко, а також екстракт прополісу (у сухому вигляді) з мікрокристалічної целюлозою. Продукція розфасована в упаковки по два десятки таблеток, кожна з яких важить 0,5 грама.

Для чого потрібен даний препарат?
«Апіфлор плюс» застосовується, коли потрібно привести організм в тонус після перевтоми, великих фізичних, розумових навантажень, поліпшити память, активувати імунні функції.

Як вживається добавка?
Препарат слід пити по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їжі.
Дитячі дози: школярі - 1/2 дози дорослих, дошкільнята приймають 1/3 дози дорослих, діти до 1 року - 1/4 дози дорослих.

Рекомендований курс застосування: 1 місяць - 3 упаковки для дорослого.

Протипоказанням до застосування даного комплексу є непереносимість будь-якого з компонентів комплексу.

Які активні компоненти входять до складу дієтичного засобу?

1. Квітковий пилок
Завдяки вмісту вітамінів (від А до Р), мінералів (йоду, заліза, цинку, бору, нікелю та ін.), Білків, біофлавоноідів, холінестерази, ацетилхоліну, інших елементів даний компонент здатний надавати позитивний вплив на нервову систему, імунітет , серце, судини, залози внутрішньої секреції. Пилок хороша для усунення наслідків підвищених фізичних, моральних навантажень, стресових ситуацій, важких захворювань. З її допомогою можна поліпшити гемодинаміку, посилити кровотворення, привести в норму артеріальний тиск, вивести шкідливі речовини з організму.

2. Бджолиний клей (екстракт прополісу)
У цьому компоненті зібрано безліч корисних для здоровя мікроелементів, незамінні амінокислоти, вітаміни від А до Е. Останні, поєднуючись з глікозидами, дозволяють активізувати роботу всіх систем організму, відновлювати їх нормальне функціонування. Екстракт допомагає запобігти запалення, проникнення хвороботворних бактерій, вірусів, надає регенеруючий ефект, сприятливо позначається на зорі, памяті, зміцнює імунітет і організм в цілому.

3. Трутневе молочко
За допомогою даного компонента, що є гомогенатом трутневих личинок, насиченого мікроелементами і амінокислотами, можна нормалізувати тиск, оптимізувати гемодинаміку, знизити рівень холестерину. Трутневе молочко робить позитивний вплив на розвиток дітей, фізичну витривалість дорослих. Стероїдні гормони, що входять до його складу, дають можливість підвищити продукування чоловічої сперми, привести в норму роботу жіночих яєчників, збільшити можливості дітонародження. Компонент ефективний при лікуванні безпліддя, захворювань простати, статевої дисфункції, а також при клімаксі, збоях в гормональній сфері.

4. Маточне молочко
Ця складова дієтичної добавки сприяє нормалізації метаболізму в організмі, підвищенню стійкості до інфекцій, стимуляції кровотворення, посиленню лактації, регуляції функцій залоз внутрішньої секреції, поліпшенню стану шкіри при алергії, псоріазі.

Які термін та умови зберігання препарату?
«Апіфлор плюс» можна вживати протягом 36 місяців. Зберігати дієтичну добавку слід при температурі, не піднімається вище + 25 ° С.

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари

Для імунітету еліксир

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7086

94 грн.

У наявності
Для чого потрібен препарат? Його рекомендують при проведенні профілактичних заходів та лікуванні і..

Для енергії еліксир

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7089

94 грн.

У наявності
Які показання до застосування еліксиру? Препарат призначають як тонізуючий, регенеруючу, адаптоген..

Для зору еліксир

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7090

94 грн.

У наявності
Для чого потрібен такий еліксир? Цей протизапальний, судинорозширювальний, в’яжучий засіб ви..
Для зменшення активності запальних процесів, поліпшення кровообігу, зміцнення судин, підвищення імун..
Для живлення і зміцнення клітин нервової і судинної систем. Регулює артеріальний тиск при гіпотензії..

Теги: таблетки, Прополис, Прополіс

Схожі товари

«Янтарна формула» - добавка, до складу якої, крім мікрокристалічної целюлози, входять янтарна, аскорбінова кислоти з вітамінним преміксом 994. Реалізується дієтичний препарат упаковками по 20 таблеток, що важать по 0,5 грама кожна. Для чого потрібна «Янтарна формула»? За..

Кальціфлор (джерело кальцію)

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7001

60 грн.

У наявності
«Кальціфлор» - дієтична добавка, що складається з дифосфата, глюконату і цитрату кальцію, а також микрокристаллической целюлози. Даний комплекс випускається у вигляді таблеток по пів граму, відпускається упаковками по 20 штук. Для чого потрібен такий препарат? « Кальціфлор &ra..
Збалансований комплекс вітамінів і мінералів зміцнює імунітет, поліпшує самопочуття, пам'ять і розумову активність. Відновлює сили і збільшує працездатність. Нормалізує емоційний стан. Позитивно впливає на стан шкіри, волосся і нігтів. ОБ`ЄМ: 60 таблеток по 1000 mg СКЛАД: Активні компо..
Завдяки комплексному поєднанню глюкозаміну і хондроїтину відбувається регенерація хрящової, кісткової і сполучної тканин. Вони беруть участь в утворенні суглобової рідини. МСМ підсилює засвоєння хондроїтину і глюкозаміну, сприяє усуненню болю в області суглобів і м'язових волокнах, знижує запале..