ДЛЯ ЧЛЕНІВ КЛУБУ ЗНИЖКИ -20%! = >> ДЕТАЛЬНІШЕ

  • Кошик порожній!

Сторінка валеолога за грудень 2018 р. ПРАКТИЧНІ НАПРАЦЮВАННЯ по застосуванню продукції серії «КАПСУЛИ» НОВЕ ЖИТТЯ

Страничка валеолога за декабрь 2018 г. ПРАКТИЧЕСКИЕ НАРАБОТКИ по применению продукции серии «КАПСУЛЫ» НОВАЯ ЖИЗНЬ...

 

КАПСУЛИ

Чистота

Відмінний продукт для поліпшення травлення, засвоєння їжі, поліпшення дезінтоксикаційної функції печінки, посилення видільної функції кишечника, проявляє себе, як прекрасний антипаразитарний засіб. Продукт добре зарекомендував себе, як очищуючий засіб при алергіях, токсичних ураженнях печінки і всього організму, при необхідності почистити лімфу, як гепатопротектор при атеросклерозі, тромбофлебіті, цукровому діабеті 2 типу для поліпшення стану судин.

Флора

Прекрасний засіб для нормалізації мікрофлори кишечника за дуже доступною ціною. Можна застосовувати при отруєннях, для профілактики дисбактеріозу при призначенні антибіотиків, для лікування і профілактики молочниці, кандидозів, при алергічних ураженнях шкіри. Бажано попередньо провести очистку (Чистота, Чистофлор і т.д.), посилити роботу підшлункової залози і жовчного міхура (Панкреофлор, ФЗ для підшлункової залози і т.д.). А тільки потім заселяти кишечник «хорошою» мікрофлорою. Інакше брак ферментів знову призведе до гниття і бродіння їжі, повторного дисбактеріозу і результат від Флори буде нестійкий.

МК з алое вера

Продукт, який поліпшує відновлення слизової шлунка і кишечника після запалення або виразкової хвороби, слизову дихальних шляхів при хронічних бронхітах, після пневмонії, при тубінфікованих, при хронічних отруєннях токсичними продуктами на шкідливих виробництвах, при роботі в запилених або задимлених приміщеннях. Прекрасний проносний засіб. Як біостимулятор не можна застосовувати при онкологічних захворюваннях.

МК з лікопеном

Ефективний при простатитах, аденомах простати, мастопатії. Як якісний антиоксидант застосовуємо при небезпеці виникнення будь-яких новоутворень, після променевої або хіміотерапії.

МК з кальцієм, цинком, залізом

Відмінний продукт, що містить найнеобхідніші мікро- і макроелементи. Застосовуємо при остеопорозі і його профілактиці, при анемії, захворювання імунної та ендокринної систем.

МК з омегою 3-6-9

Чудовий продукт для зміцнення судинної стінки, поліпшення реології крові, постачальник жиророзчинних вітамінів А, Е, Д, підсилює роботу ендокринної (особливо статевих залоз) і імунної систем, допомагає засвоїти кальцій (добре призначати спільно з Кальціфлором або Спіруфлором), дітям допомагає не хворіти або швидко одужувати (діткам можна розкрити капсулу видавити на цукор або хліб), покращує зір, стан волосся і нігтів.

Енергоамін

Продукт високо оцінений спортсменами і людьми, зайнятими важкою фізичною або розумовою працею — підвищує витривалість, працездатність, активність, допомагає сконцентруватися, мобілізувати всі ресурси організму. Обережно при гіпертонії — зрідка може підвищувати артеріальний тиск.

ГРИБИ - всі гриби мають загальні властивості:

1) онкопротектори та імуномодулятори;

2) покращують вуглеводний і жировий обмін;

3) зміцнюють стінку судин, роблять її більш еластичною, знижують холестерин.

Але виражені ці властивості у різних грибів по-різному:

Каваратаке

Майтаке

Шиітаке

Покращують вуглеводний і жировий обмін. Тонізують, особливо при зниженому артеріальному тиску. Посилюють роботу підшлункової залози по засвоєнню їжі, можуть застосовуватися для профілактики цукрового діабету, жирового переродження печінки. Використовують і для профілактики новоутворень.

Кордіцепс

Більше виражені імуномодулюючі та протизапальні властивості (можна застосовувати при імунодефіцитних станах, носінні герпесу, папіломавірусу, цитомегаловірусу і т.д. банальних ГРЗ), а також використовують Кордіцепс для поліпшення стану судин, підвищення еластичності судинної стінки в профілактиці атеросклерозу, інсульту, інфаркту.

Рейши

Хороші імуномодулюючі, онкопротекторні, радіопротекторні властивості. За силою не поступається Тибетській Формулі. Застосовують широко і успішно. Добре поєднується з усіма продуктами.

Протипоказані ГРИБИ при аутоімунних захворюваннях, коли треба припинити імунну відповідь — при ревматоїдному артриті, аутоімунному тиреоїдиті, розсіяному склерозі, хвороби Альцгеймера, цукровому діабеті 1 типу.

При дуже підвищеному, нестабільному тиску підстрахуватися продукцією, що знижує артеріальний тиск — Кардіофлор, ФЗ для нервової системи, ФЗ для серця, Кропива собача, Шоломниця, Еліксир для нервової системи, Еліксир для серця.

При наявності новоутворень: 1) провести очистку організму (Чистота, Чистофлор, ФЗ для очищення організму), 2) посилити роботу печінки (Гепатофлор, Розторопша, Бетулін, ФЗ для печінки), в 1) і 2) дати лімфо-, кровоочищувачі (Еліксир для здорового життя, Бетулін, Лопух, Астрагал, Чага, Череда, Кропива, Еліксир антипаразитарний), 3) призначити Гриби.

 

Будьте здорові! 

Залишайтеся з нами

Товари зі статті