ДЛЯ ЧЛЕНІВ КЛУБУ ЗНИЖКИ -20%! = >> ДЕТАЛЬНІШЕ

  • Кошик порожній!

Профілактика або лікування: як краще зберегти здоров’я

Профілактика або лікування: як краще зберегти здоров’я

Профілактика або лікування: як краще зберегти здоров’яУ всеукраїнській газеті «Аргументи і Факти» № 4 за 22 - 28 січня 2014 (стор. 23) опубліковано статтю: «Профілактика або лікування: як краще зберегти здоров’я»

Згідно з визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я, здоров’я - це «стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя». Здоров’я сучасної людини залежить від безлічі факторів: спадковість, втручання медицини, екологія, харчування і спосіб життя (режим дня, емоції, інформація, енергообмін). Оскільки вплинути на деякі чинники людина не в силах, необхідно взяти на себе відповідальність за своє здоров’я, за свої думки, вчинки, рішення.

Ми вирішили поставити питання «Як залишатися здоровим?» Методисту-валеології, консультанту по здоровому способу життя в МГО КС «Нове Життя» - Світлані Булигіній, лікарю першої категорії і валеології з великим стажем.

Здорові якості

- Поясніть доступною мовою, що таке валеологія?

- Валеологія - наука про здоровий спосіб життя. Мета валеології - навчання людини гігієнічним правилам відновлення, зміцнення, вдосконалення здоров’я та прищеплення таких навичок, як активний праця, раціональний відпочинок, загартовування, заняття фізкультурою, раціональне харчування, особиста гігієна, гігієна статевих відносин, своєчасне звернення до лікаря. Валеологія якраз навчає всім тим якостям, які необхідні для здорового і успішного повсякденному житті.

- Що ефективніше допомагає у збереженні здоров’я, лікування чи все-таки профілактика?

- Основна ідея валеології - профілактика. Завжди можна проаналізувати спадковість людини, виявити його індивідуальні особливості, щоб уникнути наслідків у майбутньому. Також в сучасній медицині виділена ціла група так званих «хвороб дефіциту». Вони виникають, коли людина хронічно недоотримує макро- і мікроелементи, вітаміни або інші біоактивні речовини. Тут на допомогу можуть прийти БАДи.

- О БАДах зараз багато говорять. Що ж це таке насправді і яке їх призначення?

- Згідно з офіційним визначенням біологічно активні добавки (БАД) - природні (ідентичні природним) біологічно активні речовини, призначені для прийому з їжею, з метою збагачення ними раціону. БАД - це концентрат натуральних вітамінів, мінералів і мікроелементів, що задовольняє потребу організму людини у всіх необхідних харчових речовинах і надає позитивний вплив на весь спектр обмінних процесів в організмі. Я вважаю БАДи сьогоденням і майбутнім профілактичного харчування.

Працюючий метод

- Існує думка, що БАДи «не працюють» і можуть навіть бути небезпечними. Чи це правда?

- Ні, ця думка помилкова. По-перше, потрібно сказати з приводу неефективності-ефективності БАД. Хочу ще раз підкреслити, що БАДи - це метод профілактики. Їх ефективність з’являється при тривалому регулярному використанні. Люди, які говорять, що БАДи «не працюють», швидше за все, просто некомпетентні або намагаються лікувати ними серйозні захворювання. Одним з основних постулатів валеології є своєчасне звернення до лікаря, я рекомендую його дотримання. По-друге, що стосується розмов про небезпеку БАДів, то, насправді, їх можна приймати самостійно згідно з рекомендованими дозам, не боячись нашкодити собі.

- На що варто звернути увагу при виборі БАДів? Чи якісь критерії?

- Моя рекомендація - звертати увагу на такі фактори, як виробник і ефективність препарату, і найголовніше - ціна продукції, так як це харчування, а воно має бути постійним.

- Чи існують вітчизняні компанії, які виробляють ефективні препарати?

- Серед таких можу назвати ТОВ Лідер Груп КС «Нове Життя». Компанія створена в 2005 р. БАДи «ЛІДЕР-ГРУП КС «НОВЕ ЖИТТЯ» - високоактивні фітокомпозиції рідких і сухих екстрактів (витяжок корисних біоактивних речовин) з лікарських рослин з високою профілактичною активністю. Отримані за допомогою високих технологій вони швидко і ефективно надають оздоровчий вплив на весь організм. Цей факт досліджений і перевірений за дев’ять років існування компанії.

Дмитро Корнійчук

ДОРЕЧІ

20 грудня 2013, м. Київ, в Українському Народному Посольстві відбулася урочиста церемонія нагородження. ТОВ Лідер - Груп КС «Нове Життя» був вручений сертифікат «ЗНАК ЯКОСТI 2013». Ця нагорода означає визнання на вищому рівні якості виробленої продукції.

Інформація по темі: