Дев’ята річниця МГО Клубна Система «Нове Життя»

Дев’ята річниця МГО Клубна Система «Нове Життя»

У газеті «Подія» № 5 за 5 лютого 2014 (стор. 4) опублікована стаття: «Дев’ята річниця МГО Клубна Система «Нове Життя»:

18 січня 2014 в Академічному українському музично-драматичному театрі ім. Тараса Шевченка відбулося урочисте святкування дев’ятого річниці МГО Клубна Система «Нове Життя». З різних міст України на свято з’їхалися сотні успішних партнерів компанії зі своїми командами.

Міжнародна громадська організація Клубна Система «Нове Життя» була заснована 13 січня 2005 року. Вираз «Любові! Здоров’я! Щастя і Добра!» Було вибрано її слоганом невипадково, адже місія компанії - оздоровлення нації. Ми підтримуємо і розвиваємо громадський інтерес до теми здорового способу життя і здоров’я в цілому, а також створюємо революційний продукт - якісну натуральну косметику.

У 2013 р досягнення компанії були відзначені відразу двома державними нагородами: «Лідер галузі 2013» і «Знак якості». Це ще раз підтверджує правильність обраного напрямку в діяльності компанії і результати, яких нам вдалося досягти за 9 років роботи.

Кращі співробітники були удостоєні нагород за високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток компанії та формування позитивного міжнародного іміджу України.

Партнери компанії, які досягли значних результатів у побудові бізнесу, привіталися засновниками МГО Клубна Система «Нове Життя» сім’єю Базарних Любов Романівни та Миколи Борисовича. Були вручені престижні нагороди.

Зі сцени театру прозвучало безліч слів подяки компанії, її засновникам, з побажаннями подальшого зростання, успіху, розвитку. Ми віримо в те, що всі вони обов’язково збудуться, і на шляху до досягнення нашої спільної мети - оздоровлення та відродженню української нації - до нас приєднається багато однодумців та партнерів!

Р. Константинов

Дев’ята річниця МГО Клубна Система «Нове Життя»