«Нове Життя» - «Лідер галузі 2013»

«Нове Життя» - «Лідер галузі 2013»

Лідер галузі 2013 У всеукраїнській газеті «Аргументи і Факти» № 1 - 2 за 8 - 14 грудень 2014 (стор. 15) опубліковано статтю: «Нове Життя» - «Лідер галузі 2013».

Купуючи якісні товари, ми піклуємося про себе і своїх близьких. З цим погодиться кожен українець. На жаль, щодня ми стикаємося з однією і тією ж проблемою - засилля неякісних продуктів, косметики і побутової хімії на полицях наших магазинів. Тут не діють ні заборони, ні обмеження держави. Відповідальність за якість цілком покладається на виробника.

ТОВ «Лідер - Груп «КС «Нове Життя» - компанія-виробник натуральної косметики, створена в 2005 році, з місією - оздоровлення та підвищення добробуту української нації.

2013 став знаковим для ТОВ «Лідер-Груп «КС «Нове Життя» - ми повністю оновили всю лінійку товарів, удосконаливши розроблені раніше рецептури. Наші технологи розширили лінійку продукції, створивши нові косметичні серії: креми косметичні, маски і скраби, молочко і тоніки, шампуні, гелі для душу і вмивання, зубні пасти. Модернізація виробництва дала можливість виробляти екстракти і масла для наших товарів самостійно. Таким чином, ми зробили нашу продукцію ексклюзивною і суттєво підвищили її якість.

13 грудня 2013 в конгрес-холі Торгово-промислової палати України, відбувся XII Міжнародний економічний форум підприємств-лідерів економіки України. Товариству з обмеженою відповідальністю «Лідер-Груп «КС «Нове Життя» присвоєно звання «ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2013». Заслуги компанії, а також її кращих працівників, були відзначені державною нагородою.

Ця нагорода особливо приємна для нас напередодні дев’ятиріччя нашої компанії, яке відбудеться 13 січня 2014 року.

Міжнародна громадська організація Клубна Система «Нове Життя» вітає всіх партнерів компанії з дев’ятою річницею продуктивної співпраці. Ми впевнені, що попереду нас чекають великі перемоги і звершення! Також ми дякуємо всім, хто вибрав нашу продукцію, за довіру і за те, що залишаєтеся з нами.

Будемо успішними разом!
Любові! Здоров’я! Щастя! Добра!

Лідер галузі 2013