ДЛЯ ЧЛЕНІВ КЛУБУ ЗНИЖКИ -20%! = >> ДЕТАЛЬНІШЕ

  • Кошик порожній!

Зміцни свій імунітет!

Зміцни свій імунітет!

Іммунофлор

Екстракт граната зменшує запальні процеси, запобігає інфекційному і грибковому зараженню, дезінфікує шлунок і кишечник. Як протизапальний, антисептичний, загальнозміцнюючий і жарознижуючий засіб екстракт використовується при: ринітах, гаймориті, ГРВІ, ангінах, бронхітах.

Ефективність екстракту котячого пазура обусловленна наявністю особливих речовин - алкалоїдів, знайдених в корі та корінні цієї рослини. Алкалоїди підвищують імунну реакцію в організмі людини і діють, як антиоксиданти здатні позбавити організм від вільних радикалів. З'єднання, знайдені в котячому пазурі, також ефективно борються з вірусами, бактеріями та іншими мікроорганізмами, які здатні викликати різні захворювання.

Екстракт кордіцепсу володіє потужною імуномодулюючою та зміцнюючою дією на організм, заснованою на високій концентрації біологічно активних гліканів (галактомананнів і галактозаміногліканів). Прийом екстракту гарантує стимулювання секреції лімфи, підвищення фагоцитарної функції макрофагів, збільшення індексів фагоцитів, та активність кислої фосфатази.

Омега 3-6-9

Омега-3-6-9 чудово стимулює імунітет. Жирні кислоти не тільки складають основу мембрани клітин імунної системи (а мембрана - це захисний шар від вторгнення вірусів), але і є вихідним матеріалом для синтезу гормоноподібних речовин ейкозаноїдів, які дають команду лейкоцитам терміново мігрувати до вогнища запалення і впливають на підвищення температури тіла під час застуди. А висока температура дозволяє виводити з організму через потові залози загиблі віруси, бактерії та відходи їх життєдіяльності. Риб'ячий жир в рази збільшує опірність організму інфекціям. Жирні кислоти Омега-3-6-9 підвищують активність Т-клітин та макрофагів, а також стимулюють синтез простагландинів - речовин, які мають протизапальну дію. Таким чином Омега-3-6-9 захищає дихальні шляхи від інфекцій і рятує нас від бронхолегеневих захворювань.

Бронхофлор

Екстракти солодки, м'яти, плюща та подорожника мають протизапальну, відхаркувальну, спазмолітичну, антибактеріальну, протигрибкову, кровоспинну, а також ранозагоювальну дії. Особливо варто відзначити імуномодулюючу дію екстракту соснової кори. Він значно підвищує опірність організму, має антиоксидантну дію, а також володіє сильними анальгезируючими і протизапальними властивостями.

Алое вера

Ще наші бабусі вважали алое, лікарською рослиною "від усіх хвороб". У наш час завдяки сучасним методам лабораторних досліджень вдалося розкрити всі можливості цієї диво-рослини. Як з'ясувалося, сік м'ясистих листків алое володіє цілющими властивостями та надає прямий вплив на імунну систему організму. Потрапляючи в організм, екстракт алое сприяє утворенню ензимів, які в свою чергу відповідають за вироблення антигенів в імунній системі. Тим самим зміцнюється природний імунітет організму. Всі "шкідники", які подолали перший бар'єр на шкірі, знищуються всередині. Активна речовина, що міститься в алое і захищає від застуд та інших захворювань, називається ацеманнан. Це особливий сахарид, який крім зміцнення імунної системи сприяє і подолання різних перевантажень. Наприклад, при стресі на роботі або в особистому житті.

Лікопен

Лікопен відноситься до класу пігментів каротиноїдів. В першу чергу користь цього пігменту відбивається на здоров'ї імунної системи, тому що завдяки лікопену активуються захисні клітини імунітету - макрофаги та клітини-кілери. Так само він проявляє антиоксидантні властивості, зменшує окислювальний стрес в організмі, зміцнює стінки капілярів.

Товари зі статті