ДЛЯ ЧЛЕНІВ КЛУБУ ЗНИЖКИ -20%! = >> ДЕТАЛЬНІШЕ

  • Кошик порожній!

Серія PRO - біологічно активні добавки у вигляді твердих капсул

Серія PRO - біологічно активні добавки у вигляді твердих капсулКомпанія NEW LIFE завжди з турботою ставиться до своїх споживачів і створює натуральні біологічно активні добавки, які природним шляхом допомагають мобілізувати внутрішні резерви організму, що позбавляє від ряду проблем зі здоров'ям у майбутньому продовжуючи тим самим життя. Адже для нормального функціонування нашого організму необхідно вживати в достатній кількості різні вітаміни, мінерали та мікроелементи. Але погіршується екологічна обстановка на планеті, нові, не до кінця вивчені стандарти виробництва продуктів харчування і нарешті, постійні стреси в інтенсивному ритмі життя 21 століття не йдуть на користь організму сучасної людини і створюють дефіцит життєво необхідних речовин.

Серія біологічно активних добавок у вигляді твердих капсул «PRO» об'єднала в собі найважливіші нутрієнти для підтримки здоров'я, естетики тіла та активного довголіття.

 

OCEAN PROКапсули OCEAN PRO містять збалансовану формулу з найкорисніших водоростей. Це ламінарія, спіруліна, хлорела, вакаме, так звані підводні «трави» - одні з найдавніших форм життя на Землі, що збереглися в практично незмінному вигляді.

Капсули є природним природним джерелом йоду, заліза, вітамінів групи B, калію, магнію, кальцію, цинку, міді, бета-каротину і фолієвої кислоти, які відносяться до життєво важливих мікроелементів, без яких неможливо в першу чергу нормальне функціонування щитовидної залози, а також вони покращують пам'ять і зір, сприяють нормалізації тиску і рівня холестерину в крові, підвищують імунітет.

 

SPICE PROДо складу капсул SPICE PRO входять важливі і цінні для організму людини спеції, такі як куркума, імбир, кориця і гвоздика. Користь цього продукту складно переоцінити, тому що прянощі в його складі знаходяться в збалансованій комбінації і доповнюють корисні властивості один одного. Вони стимулюють роботу травної системи, знижують апетит і активно впливають на процес розщеплення жирових клітин. А за рахунок великого вмісту антиоксидантів, вітамінів і мікроелементів в кожній з спецій, капсули сприяють очищенню організму від токсинів і омолоджують клітини.

 

COLLAGEN PROКапсули COLLAGEN PRO поєднали в собі самі багатофункціональні натуральні компоненти, такі як морської колаген, квітковий пилок і вітамін С. Дія капсул направлено на підтримку здоров'я м'язової і кісткової систем. Основний компонент - це морський колаген, унікальний білок, за своєю структурою максимально наближений до колагенових волокнах людини, тому він легко засвоюється нашим організмом і природним шляхом стимулює утворення колагену в організмі, що позитивно впливає на стан опорно-рухового апарату, прискорює регенерацію тканин, зберігає вологість шкіри підвищуючи пружність і еластичність, захищає серцево-судинну систему.

Кращому засвоєнню морського колагену сприяє вітамін С. А квітковий пилок відновлює пошкоджені клітини організму і регенерує тканини, зміцнює серце і судини, підвищує фізичну і розумову активність, стимулює імунітет, поліпшує обмін речовин, підвищує гемоглобін і покращує адаптацію організму до різких змін погоди.

 

ANTIOXIDANT PROДієтична добавка ANTIOXIDANT PRO містить найдієвіші природні антиоксиданти - ресвератрол і вітаміни А, Е, С. Ресвератрол - це з'єднання рослинного походження висока концентрація якого міститься в шкірці ягід і насінні винограду.

Він має 100% позитивну дію на організм активізуючи процеси регенерації на клітинному рівні, тим самим знижуючи ризик розвитку багатьох захворювань, серед яких інфаркт, інсульт і передчасне старіння. Ресвератрол покращує приплив крові до мозку, надаючи сприятливий вплив на його функціонування. Так само, володіючи протизапальними властивостями, покращує захист організму проти атеросклерозу і знижує рівень шкідливого холестерину, допомагає травній системі в виведенні токсинів, а також покращує вироблення енергії організмом. Вітаміни А, Е, С не тільки нейтралізують вільні радикали в організмі, але і активно захищають мембрану клітин від пошкоджень. Їхнє становище в клітинній оболонці дозволяє активно перешкоджати окисленню ненасичених ліпідів мембран.

 

BALANCE PROДо складу капсул BALANCE PRO входять в збалансованій дозуванні речовини натурального походження L-триптофан і альфа-ліпоєва кислота. L-триптофан є незамінною амінокислотою, це означає, що дана речовина не синтезується в організмі людини. Він забезпечує синтез серотоніну (гормону щастя) і мелатоніну (гормону сну), які допомагають боротися з безсонням і страхами, що дозволяє людині висипатися і відчувати себе бадьоріше протягом всього дня. В цілому поліпшується пам'ять, працездатність і результативність людини. Альфа-ліпоєва кислота позитивно впливає на нервову систему, знижує емоційну напругу, підвищує стійкість нервових клітин до нейродегенеративних порушень. Емоційна стабільність позитивно відбивається і на зовнішньому вигляді, людина виглядає красивіше, молодше, свіже і радісніше.

 

MINERALS PROКапсули MINERALS PRO несуть в своєму складі потужний комплекс хелатних мінералів гліцинат кальцію, гліцинат цинку і їх важливих помічників вітаміну D3 і метіоніну. Хелатна форма мінералу - це іони мінералу в з'єднанні з амінокислотами, в нашому випадку це амінокислота гліцин. Мінерали в хелатній формі не вимагають додаткових перетворень в організмі, так як вони є готовими до використання та транспортування клітинами епітелію тонкого кишечника, де відбувається основний процес засвоєння. Гліцинат кальцію - це сама біодоступність форма дуже важливого для нас мінералу.

Адже кальцій основа кісток, зубів, нігтів, а також важлива складова шкіри, сполучних тканин, м'язів і волосся. Кальцій зберігає мінеральну щільність кісткової тканини, знижує ризик розвитку остеопорозу - типовою проблеми людей середнього віку і літніх. Гліцинат цинку не менш важливий нутрієнт. За допомогою цинку активізується ряд ферментів, здійснюється обмін речовин, і навіть процес збудження нейронів. У вітаміну D₃ цілий ряд функцій, але основний вважається безпосередню участь в процесах засвоєння організмом кальцію і фосфору. Метіонін це незамінна амінокислота яка відіграє важливу роль у синтезі білків і є основним постачальником сульфуру (сірки), який запобігає порушенням у формуванні волосся, шкіри та нігтів, впливає на цибулини волосся і підтримує їх зростання.

 

BEAUTY PROКапсули BEAUTY PRO містять в собі природні для організму речовини, з високим ступенем засвоюваності, для красивої, сяючою здоров'ям шкіри, розкішного волосся і міцних нігтів. Це морський колаген, гіалуронова кислота, амінокислота цистеїн і вітамінно-мінеральний комплекс.

Морський колаген сприяє поліпшенню вироблення «рідного», власного колагену нашим організмом. А ось гіалуронова кислота усуває сухість епідермісу і регулює водний баланс шкіри, тобто розподіляє і переміщує вологу туди, де її не вистачає, ніж підтримує еластичність тканин і уповільнює процеси фотостаріння. Цистеїн бере участь в синтезі колагену і кератину - особливого білка, який у великій кількості міститься в волоссі, шкірі, нігтях і забезпечує здоровий блиск волоссю, еластичність шкіри, міцність нігтям. Збалансований комплекс вітамінів і мінералів оптимізує обмін речовин, стимулює життєві сили, живить шкіру, волосся і нігті, підтримуючи їх здоров'я і красу.

Правильне харчування, заняття спортом і біологічно активні добавки від NEW LIFE це найправильніше поєднання для здорового і довгого життя!

 

Товари зі статті