ДЛЯ ЧЛЕНІВ КЛУБУ ЗНИЖКИ -20%! = >> ДЕТАЛЬНІШЕ

  • Кошик порожній!

Серія біологічно активних добавок у вигляді м'яких капсул

Серія біологічно активних добавок у вигляді мягких капсулМ'які желатинові капсули - це цілісна і герметична форма доставки в організм корисних біоактивних речовин. Є кілька переваг, які забезпечили м'яким желатиновим капсул темпи зростання їхньої популярності в світі останнім часом.

Це їх висока біологічна доступність (засвоюваність), легкість в ковтанні, зважаючи на м'яку і натуральну оболонку і забезпечення високої стабільності активних компонентів при широкому діапазоні температур і вологості. Світові тенденції простежуються і у наших споживачів. Серія біологічно активних добавок у вигляді м'яких капсул від NEW LIFE представлена різноплановими натуральними формулами і користується великою популярністю !!!

У серії представлені такі види капсул як: OMEGA-3 from fish oil, ОМЕГА 3-6-9, VITAMIN D3, Ca + VITAMIN D3, ЛІКОПЕН, АЛОЕ ВЕРА, Cа Fе Zn.

 

Капсули OMEGA-3 і омега 3-6-9 - це біологічно активні добавки, які містять важливі мікроелементи і роль яких багатогранна в нашому організмі. Вони беруть участь в побудові клітинних мембран і регулюють всі природні процеси, поліпшують обмін речовин і відновлюють запас енергії. Співвідношення омега жирних кислот важливо дотримуватися незалежно від вашого способу життя і раціону харчування.

У дієтичної добавці ОМЕГА 3-6-9 їх баланс дотриманий і якщо ви дотримуєтеся дієти або з їжею вживаєте мало продуктів з вмістом жирних кислот - то це ідеальна добавка для вас. А ось якщо ваш раціон насичений рослинними оліями і горіхами, але в ньому немає або ж мало рибних жирів то вам безумовно необхідна дієтична добавка OMEGA-3 з риб'ячого жиру для підтримки збалансованого співвідношення жирних кислот.

 

Дія капсул VITAMIN D3 направлено на поповнення дефіциту вітаміну D в організмі, адже достатня кількість цього мікронутрієнту не тільки знижує ризик виникнення захворювань, але і допомагає боротися з уже наявними хворобами. VITAMIN D3 бере участь в обміні вуглеводів і мінералів, регулює засвоєння кальцію, фосфору і магнію, рівень вмісту їх в крові і надходження їх в кісткову тканину, підтримуючи здоров'я кісток, функціонування щитовидної залози, роботу нирок і нормальне згортання крові.

Цей вітамін підвищує активність клітин імунної системи і стимулює вироблення антибактеріальних речовин в організмі, надає протизапальний ефект, забезпечує оптимальну роботу нервової системи і знижує ризик виникнення серцевих захворювань.

 

Назва капсул Cа + VITAMIN D3 говорить сама за себе, адже в комплексі ці мікроелементи підсилюють дію один одного тим самим забезпечують регуляцію мінерального обміну і профілактику остеопорозу, беруть участь у функціонуванні системи згортання крові, а також регулюють проникливу здатність клітинних мембран.

Розвиток і щільність кісток, відновлення і функціональність м'язів, підтримка імунної системи, забезпечення оптимальної роботи нервової системи, вироблення дофаміну і серотоніну і багато інших процесів в нашому організмі безпосередньо пов'язані з Са і вітаміном D3.

 

ЛІКОПЕН - це капсули з однойменним найпотужнішим антиоксидантом, який не синтезується в організмі. Він захищає клітини від окисного стресу, уповільнює розвиток атеросклерозу і забезпечує захист ДНК, що допомагає запобігати процесу зародження і розвитку пухлин. Крім боротьби з окислювальним стресом, лікопен запобігає розвитку катаракти, допомагає знизити рівень поганого холестерину, знижує ризик інсульту і зміцнює імунітет.

 

АЛОЕ ВЕРА в м'яких капсулах - це унікальний природний коктейль з амінокислот, вітамінів, мінералів, мікроелементів, моно- і полісахаридів, ефірних масел і анестезуючих речовин. Застосування АЛОЕ ВЕРА благотворно впливає на шкіру, регенерує клітини організму і збагачує їх киснем, сприяє утворенню гемоглобіну, покращує процеси метаболізму і активізує передачу нервових і м'язових імпульсів, нормалізує роботу м'язів і нервової системи, зміцнює імунну систему і захищає від інфекцій.

 

Капсули Cа Fе Zn - це комплекс необхідних макро- і мікроелементів які організм недоотримує з їжею. Зміцнення кісткової тканини і запуск руху м'язів, підтримання здоров'я і біохімічного складу крові, посилення діяльності імунної системи, регенерація тканин і поліпшення травлення лише частина з властивостей мінералів знаходяться в цій м'якій капсулі!

 

Серія біологічно активних добавок у вигляді м'яких капсул - це прекрасне доповнення до раціону і кращий вибір на користь вашого здоров'я і здоров'я вашої сім'ї!

 

Товари зі статті