ДЛЯ ЧЛЕНІВ КЛУБУ ЗНИЖКИ -20%! = >> ДЕТАЛЬНІШЕ

  • Кошик порожній!

ПРОСТУДИ і ВІРУСИ: як і які натуральні органічні засоби New Life зможуть допомогти?

ПРОСТУДИ і ВІРУСИ: як і які натуральні органічні засоби New Life зможуть допомогти?В осінньо-зимовий період найбільш поширеними хворобами у всьому світі є простудні захворювання, особливо вірусні. Ними хворіють люди різного віку з різною вагою і наслідками. Це залежить не тільки від різновиду вірусу, а також від особливостей організму людини, основним фактором чого є стан імунної системи. Адже імунна система - це один з механізмів виживання, сформований в процесі еволюції, який постійно розвивається протягом життя кожної людини і є головним захисником від інфекцій. Від її активності та ефективної роботи залежить - захворіє людина чи ні. Тому, саме зміцнення імунної системи і профілактика простудних захворювань - це основа здоров’я.

В арсеналі компанії NEW LIFE є великий асортимент біологічно активних добавок, бальзамів і косметичних засобів, які допоможуть зміцнити і захистити організм, і не дадуть застуді жодного шансу!

Основними профілактичними засобами, що поліпшують опірність організму до сезонних простудних захворювань - є рослинні імуномодулятори у вигляді біологічно активних добавок. Такі як: еліксир «Для імунітету», таблетки «Іммунофлор», «Апітон фіто з хвоєю», «Тибетська формула» і ФИТО-ЗДОРОВ’Я ФОРТЕ «Для імунітету». Кожен біопрепарат містить унікальні рослинні компоненти, які повністю засвоюються організмом, завдяки своєму природному походженню і роблять позитивний вплив.

еліксир Для імунітетуНаприклад, еліксир «Для імунітету» містить в своєму складі потужний імуностимулятор - екстракт ехінацеї. Вміщені в ньому речовини пригнічують розмноження вірусів грипу та герпесу, стрептококи, стафілококи і навіть кишкову паличку. Впливає ехінацея на неспецифічний імунітет, даний нам від народження, підвищує опірність організму, допомагаючи йому виробити антитіла, які протидіють шкідливим речовинам. Екстракти плодів шипшини і ягід горобини, що також входять до складу еліксиру, містять велику кількість вітамінів (рутин, аскорбінова кислота, вітаміни групи В, Е і ін.), Які покращують обмінні процеси в організмі, підвищують його стійкість до інфекцій, знижують проникність судин .

А екстракт родіоли рожевої тонізує і бадьорить організм, підвищує розумову і фізичну активність, стимулює серцево-судинну систему і дихання. А ось таблетки «Тибетська формула» складаються з екстрактів грибів шиітаке, майтаке, рейши і бета-глюкана. Унікальні властивості екстрактів грибів обумовлені високим вмістом полісахаридів (D-фракція і Гріфолан і ін.).

Тибетська формулаВони активують систему імунітету - швидкого синтезу В-лімфоцитів, посиленого синтезу антитіл і G-інтерферону, який відповідає за безпосереднє знищення бактерій і вірусів. Бета-глюкан також підвищує здатності імунної системи, не наводячи організм в стан надмірної напруги.

Дія бета-глюкана на імунну систему проявляється в підвищенні функціональності макрофагів і Т-лімфоцитів, що дозволяє знаходити і усувати чужорідні речовини в організмі, такі як бактерії, віруси, паразити, грибки і канцерогени.

Для підтримки імунної системи в активному стані нашому організму необхідно повноцінне харчування і постійне поповнення запасів вітамінів, мінералів і фосфоліпідів. Але, на жаль, часто продукти харчування не містять ці життєво важливі компоненти в потрібному обсязі.

Тут приходять на допомогу біоактивні добавки «MULTIVITAMIN», «ВІТАФЛОР», «MINERALS PRO», «VITAMIN D3» «LECITHIN», «OMEGA 3-6-9», «OMEGA-З FROM FISH OIL» і «ALOE VERA». Всі ці збалансовані продукти допомагають зміцнити здоров’я і наповнюють кожну клітинку організму життєвою силою і енергією.

ALOE VERAНаприклад, ще наші бабусі вважали Алое, лікарською рослиною "від усіх хвороб" і неспроста, адже сік листя цієї рослини містить понад 200 корисних для здоров’я речовин, які благотворно впливають на організм людини. У наш час завдяки сучасним методам лабораторних досліджень вдалося розкрити всі можливості цієї диво-рослини. Як з’ясувалося, сік листя Алое Вера що володіє цілющими властивостями робить прямий вплив на імунну систему організму. Потрапляючи в організм, екстракт Алое сприяє утворенню ензимів, які в свою чергу відповідають за вироблення антигенів в імунній системі.

Тим самим зміцнюється природний імунітет організму. Всі "шкідники", які подолали перший бар’єр на шкірі і слизових, знищуються всередині. Активна речовина, що міститься в Алое і захищає від застуд та інших захворювань, називається ацеманнан. Це особливий сахарид, який крім зміцнення імунної системи, сприяє і подолання різних перевантажень, як фізичних, так і емоційних.

Також «OMEGA 3-6-9» і «OMEGA-З FROM FISH OIL» чудово стимулюють імунітет. Жирні кислоти не тільки складають основу мембрани клітин (а мембрана - це захисний шар від вторгнення вірусів), але і є вихідним матеріалом для синтезу гормоноподібних речовин ейкозаноїдів, які дають команду лейкоцитам терміново мігрувати до вогнища запалення і OMEGA 3-6-9впливають на підвищення температури тіла під час застуди. А підвищена температура дозволяє виводити з організму через потові залози загиблі віруси, бактерії і відходи їх життєдіяльності. Мононенасичені і поліненасичені жирні кислоти підвищують активність Т-клітин та макрофагів, а також стимулюють синтез простагландинів - речовин, які мають протизапальну дію. Таким чином «OMEGA 3-6-9» і «OMEGA-З FROM FISH OIL» захищають дихальні шляхи від інфекцій і рятують нас від бронхолегеневих захворювань.

А для того щоб полегшити навантаження на імунну систему і не допустити потрапляння бактерій і вірусів в організм потрібно вживати заходів зовнішньої захисту на поверхні шкіри і слизових оболонках верхніх дихальних шляхів, Адже, на жаль, в період епідемії респіраторно-вірусної інфекції та грип концентрація вірусів в повітрі в громадських місцях різко зростає і біологічний захист слизової оболонки не справляється з інфекцією.

Верхні дихальні шляхи ніс, носова порожнина, глотка - представляють собою фільтр, що забезпечує очищення вдихуваного повітря від значної частини зважених в ньому частинок. Першими страждають клітини миготливого епітелію, що веде до ослаблення місцевого захисту і ще більшого скупчення вірусів на слизовій оболонці. Вірусна інфекція проникає далі в кровотік і в інші органи, що призводить до розвитку Бальзама для носасимптомів. Тому своєчасна профілактика і оздоровлення органів верхніх дихальних шляхів за допомогою «Бальзаму для носа», «Спрея для горла», «Освіжувача для порожнини рота» і «Стомафлора» допоможе зміцнити імунну систему і зберегти здоров’я всього організму.

«Бальзам для носа» розроблений для профілактики і усунення нежиті і застуди.Надає регенеруючу, антибактеріальну, протизапальну і противірусну дії. Його можна вводити в ніздрю для профілактики 1-2 рази на день.

Спрей для горла«Спрей для горла» містить активний комплекс з ефірних олій: чайного дерева, м’яти, чебрецю, герані і надає антисептичну, протизапальну, противірусну дії. Колоїдне срібло є сильним антибактеріальним засобом. Його молекули блокують розмноження шкідливих бактерій, вірусів і грибків, знижуючи їх життєдіяльність.

«Освіжувач для порожнини рота» володіє не тільки освіжаючими властивостями і приємним Освіжувач для порожнини ротам’ятним смаком, але і має протимікробну і протизапальну дії. Завдяки екстрактів прополісу, шавлії і ромашки, засіб захищає від бактерій і вірусів, сприяє загальному знезараження і зменшенню запальних процесів. Також антибактеріальний ефект посилюється за допомогою ефірного масла евкаліпта в його складі.

Унікальний і багатофункціональний засіб «Стомафлор» ефективно знімає запалення ясен, знижує больовий ефект і освіжає подих. Також надає антисептичну дію, сприяє регенерації слизової порожнини рота і підвищує опірність до інфекцій за рахунок потужного антисептичний складу з таких екстрактів, як: прополіс, дуб, подорожник, деревій, іван-чай, сосна, звіробій, календула, ромашка, череда, хвощ, меліса, чебрець, мати-й-мачуха і волоський горіх.

СтомафлорОснова «Стомафлор» - це екстракт прополісу. Він має виражену протизапальну властивість і активно пригнічує ріст таких патогенів, як бактерії, віруси і грибки. Він є дуже сильним місцевим анестетиком і природним антибіотиком. Прополіс стимулює роботу імунної системи і вироблення інтерферонів.

Також, всі ми знаємо, що бактерії і віруси можуть атакувати організм не тільки через повітря, а й через поверхні до яких ми торкаємося. Шкіра рук найбільше схильна до небезпеки, і тому руки потрібно часто мити і обробляти санітайзерами або антисептичними засобами.

Руки мити приємно і ефективно з гель-милом «Живильним». Спеціально розроблена формула для частого використання допоможе дбайливо очистити шкіру рук, не пересушує її. А екстракти ромашки, календули, шавлії і ефірне масло чайного дерева мають протизапальну і антисептичну дії.

А ось крем «Регенеруючий» і гель «39 екстрактів» надають антибактеріальну дію.

​Гель «39 екстрактів»Гель «39 екстрактів» завдяки ефірному маслу чайного дерева і 39-ти екстрактів лікарських рослин з бактерицидним і протизапальним ефектом, допоможуть зберегти здоров’я шкіри.

Крем «Регенеруючий» в своєму складі містить екстракти звіробою, подорожника, ромашки, ефірні масла кипариса, герані, чорнобривців та туї. Вони мають антисептичні, протизапальні і фунгіцидні властивості. Також сприяють швидкій регенерації і зволоженню шкіри, що важливо після використання агресивних санітайзерів.

Органічна продукція NEW LIFE має широкий асортимент корисних засобів, які оздоровлюють організм і допомагають уникнути розвиток різних захворювань, в тому числі і простудних.

Бережіть себе і будьте здорові з NEW LIFE!

Товари зі статті