ДЛЯ ЧЛЕНІВ КЛУБУ ЗНИЖКИ -20%! = >> ДЕТАЛЬНІШЕ

  • Кошик порожній!

Застосування продукції компанії Нове життя

Код товару: 7178

Ціна
32 грн.
В очікуванні 1-2 тижні
Виробник:

У книзі «Застосування продукції компанії«НОВЕ ЖИТТЯ»» всі БАДи розподілені по розділах - по переважному впливу на органи і системи організму. Книга має 13 розділів (захворювання органів травлення, захворювання органів дихання, захворювання органів кровообігу і т.д.). У кожному розділі перераховується продукція, необхідна для оздоровлення даної системи організму людини. Причому продукція розставлена у напрямку зниження свого впливу, тобто найперші препарати - основні, останні - допоміжні. Через кому розташована продукція схожої дії (один місяць можна приймати один вид продукції, другий місяць - наступний препарат). Маючи перелік необхідної продукції, легко буде скласти індивідуальну оздоровчу програму.

Книга має три додатки: 

Додаток 1. ЕКСТРАКТИ за переважним впливом на організм людини. 

Додаток 2. РОЗДІЛЕННЯ ПРОДУКЦІЇ КОМПАНІЇ «НОВЕ ЖИТТЯ» ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ РОБОТИ ОРГАНІВ (цей додаток замінює табличку по взаємозамінності продукції). 

Додаток 3. ПРИНЦИПИ СКЛАДАННЯ ОЗДОРОВЧИХ ПРОГРАМ ІЗ ПРОДУКЦІЇ КОМПАНІЇ «НОВЕ ЖИТТЯ». 

Книга «Застосування продукції» є своєрідним довідником у великому асортименті дієтичних добавок компанії «НОВЕ ЖИТТЯ». 

Мова книги: російська

Онлайн-варіант книги: https://neo-life.com.ua/library-10420.html

 

 

 

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

В даному довіднику представлена інформація про великий асортимент біологічно активних добавок NEW LIFE в твердій формі (таблетки, капсули, м'які капсули). Він містить дані про склад кожного продукту з докладним описом всіх активних компонентів, а також чіткі рекомендації щодо застосування та ..

Книга - Нове життя вашої шкіри

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7191

19 грн.

У наявності
Краса, молодість і доглянутість - це просто, коли розумієш будову шкіри та її потреби. Ця книга про те, як влаштована наша шкіра. Як визначити її тип. Який щоденний догляд зробить вашу шкіру ідеальною. Тут ви знайдете перевірені рекомендації, щоб ваша шкіра засяяла молодістю, здоров'ям та красою..

Книга - Людина і здоров'я

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7205

44 грн.

У наявності
Книга «Людина і здоров'я» написана головним валеологом компанії NEW LIFE Булигіною Світланою Олексіївною. Найкращий лікар - це наш організм. Допоможіть йому! Адже він - унікальна самоналагоджувальна і самовідновлювальна система. Але як будь-яка система, вона вимагає ретельного дог..

Буклет - Бізнес можливість

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 1002

5 грн.

У наявності
Програма з основ бізнесу, можлива для реалізації Членами компанії NEW LIFE Мова: російська ..