ДЛЯ ЧЛЕНІВ КЛУБУ ЗНИЖКИ -20%! = >> ДЕТАЛЬНІШЕ

  • Кошик порожній!

Пакет синій New Life, 40 х 45 см

Код товару: 1008

Ціна
19 грн.
У наявності
Виробник:

Пакет синій New Life, 40 х 45 см

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Журнал-каталог компанії NEW LIFE

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 1010

100 грн.

У наявності
В даному журналі представлений повний перелік продукції компанії NEW LIFE з коротким описом і фотографіями. Мова журналу: українська і російська  ..
У цьому довіднику надано інформацію про широкий асортимент біологічно активних добавок NEW LIFE в рідкій формі (екстракти, еліксири). Він містить дані про склад кожного продукту з детальним описом всіх компонентів, а також чіткі рекомендації щодо застосування та дозування. Видання призначене д..
В даному довіднику представлена інформація про великий асортимент біологічно активних добавок NEW LIFE в твердій формі (таблетки, капсули, м'які капсули). Він містить дані про склад кожного продукту з докладним описом всіх активних компонентів, а також чіткі рекомендації щодо застосування та ..

Книга - Нове життя вашої шкіри

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7191

19 грн.

У наявності
Краса, молодість і доглянутість - це просто, коли розумієш будову шкіри та її потреби. Ця книга про те, як влаштована наша шкіра. Як визначити її тип. Який щоденний догляд зробить вашу шкіру ідеальною. Тут ви знайдете перевірені рекомендації, щоб ваша шкіра засяяла молодістю, здоров'ям та красою..