ДЛЯ ЧЛЕНІВ КЛУБУ ЗНИЖКИ -20%! = >> ДЕТАЛЬНІШЕ

  • Кошик порожній!

Книга - Гра на мільйон доларів

Код товару: 7182

Ціна
15 грн.
У наявності
Виробник:

Ця книга про мережевий маркетинг. Сподіваюся, після прочитання цієї книги ви отримаєте відповіді на свої питання, а може бути, навіть зміните своє життя в кращу сторону, як колись змінив його я і ще кілька мільйонів чоловік в світі.

КНИГА «ГРА НА МІЛЬЙОН ДОЛАРІВ» Автор: Подвійний Діамантовий Директор Компанії «НОВЕ ЖИТТЯ» Іманов Олег Тимурович. "Ця книга про мережевий маркетинг. Якщо ви після цих слів не відкинули книгу так, як ніби побачили між сторінок величезного живого павука, а продовжуєте спокійно читати далі, то я хочу вас привітати. Для мене це означає, що ви або вже займаєтеся цим бізнесом і заробляєте тут гроші, або вам цікаво все нове і ви хочете отримати трохи більше інформації про мережевий маркетинг, той самий, про який стільки суперечливої ​​інформації. Сподіваюся, після прочитання цієї книги ви отримаєте відповіді на свої питання, а може бути, навіть зміните своє життя в кращу сторону, як колись змінив його я і ще кілька мільйонів чоловік в світі."

Мова книги: російська

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Книга - Будь багатим!

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 1005

25 грн.

У наявності
Якщо ви з тих людей, яких турбують вічні теми: «Як заробити гроші?», «Як зайнятися бізнесом, який буде приносити не тільки гроші, але і задоволення в роботі?», «Що зробити, щоб жити краще?» І т. д. Тоді вам неодмінно потрібно прочитати цю книгу. Прочитавши її ви з..

Книга - Стань тренером в мережевому маркетингу

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 1006

32 грн.

У наявності
Книга присвячується тим, хто не байдужий до свого життя і хотів би домогтися фінансової незалежності, створити команду своєї мрії і подорожувати по всьому світу. Книга створена для тих, хто вирішив гідно забезпечити свою сім'ю і показати їй Нове Життя в якому все включено. Мова книги: російсь..
Буклет - Медичний діагностичний комплекс МЕДБІОТЕХ Мова: російська ..

Книга - Маленькі кроки до великого успіху

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7180

23 грн.

У наявності
Книга МАЛЕНЬКІ КРОКИ ДО ВЕЛИКОГО УСПІХУ Автор: Коронований Майстер Компанії «НОВЕ ЖИТТЯ» Моргун Володимир Григорович. "Книга присвячується всім, хто прагне до успіху і фінансової незалежності, всім, хто хотів би просуватися по кар'єрним сходам набагато швидше і створити джере..