ДЛЯ ЧЛЕНІВ КЛУБУ ЗНИЖКИ -20%! = >> ДЕТАЛЬНІШЕ

  • Кошик порожній!

Glucosamine + Chondroitin + MSM / Глюкозамін + Хондроїтин + МСМ - регенерація хрящової, кісткової і сполучної тканин

Код товару: 7429

Завдяки комплексному поєднанню глюкозаміну і хондроїтину відбувається регенерація хрящової, кісткової і сполучної тканин. Вони беруть участь в утворенні суглобової рідини. МСМ підсилює засвоєння хондроїтину і глюкозаміну, сприяє усуненню болю в області суглобів і м'язових волокнах, знижує запалення, забезпечує захист хрящів від руйнування. Добавка сприяє утворенню колагену, покращує еластичність шкіри і зміцнює м'язи.

ОБ`ЄМ:
60 таблеток по 1150 mg

СКЛАД:

Активні компоненти на 1 таблетку (1150 mg)/active ingredients for 1 tablete (1150 mg): глюкозаміну гідрохлорид/glucosamine hydrochloride (500 mg), МСМ (метилсульфонілметан)/MSM (methylsulfonylmethane) (215 mg), хондроїтину сульфат/chondroitin sulfate (50 mg), колагеновий порошок/collagen powder (20 mg), цитрат марганцю/manganese citrate (3,55 mg), борна кислота/boric acid (2,04 mg), бор/boron (350 mcg).

Допоміжні компоненти/other ingredients: мікрокристалічна целюлоза/microcrystalline cellulose, натрію крохмальгліколят/sodium starch glycolate, стеарат магнію/magnesium stearate, гідроксіпропілметилцелюлоза/hydroxypropyl methylcellulose, целюлоза з низьким вмістом гідроксипропілу/low-substituted hydroxypropyl cellulos, порошкова оболонка/coating powder.

Рекомендації: по 1 таблетці 2 рази на день під час їжі

Терміни та умови зберігання: зберігати 3 роки від дати виготовлення в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 0˚С до 20˚С і відносної вологості повітря не вище ніж 75%

Попередження: індивідуальна чутливість до компонентів

ВЛАСТИВОСТІ КОМПОНЕНТІВ

Глюкозаміну гідрохлорид — ефективний засіб для здорових суглобів і хрящів, який робить їх міцнішими і еластичнішими. Попереджає розвиток запалення в тканинах суглобів і усуває больові відчуття. Посилює утворення суглобової рідини — що заповнює суглоб та сприяє ковзанню суглобових поверхонь. Достатнє забезпечення глюкозаміном особливо актуально для людей старшого віку, оскільки утворення компонентів суглобових тканин у дорослих людей відбувається повільніше, а пошкодження суглобових тканин, виникає легше. Застосування глюкозаміну підвищує стійкість хряща до пошкодження, підтримує регенерацію суглобових тканин, пригнічує запалення в суглобі і сприяє зменшенню симптомів при остеоартриті і остеохондрозі.

Хондроїтину сульфат — покращує хрящову тканину, зв'язки і кістки. Хондроїтин - важливий компонент суглобів, від якого залежить іх стан і нормальна робота. Він утримує вологу, бере участь в обмінних процесах, стимулює вироблення синовіальної рідини. Хондроїтин впливає на функції клітин хрящової тканини - хондроцитів. Дефіцит хондроїтина позначається на стані хряща: в ньому починаються процеси руйнування, знижуються міцність і пружність, він втрачає вологу і стоншується. Хондроїтин ефективний при переломах, артритах, остеопорозі.

МСМ (метилсульфонілметан) — містить високий відсоток сірки, яка бере участь у більшості процесів в організмі. МСМ підсилює засвоєння хондроїтину і глюкозаміну - компонентів хрящової тканини, що забезпечують свободу і безболісність рухів та білків (колаген, кератин), які добре впливають на стан шкіри, волосся і нігтів. МСМ використовується як засіб, що дозволяє усунути біль в області суглобів і м'язових волокнах, знизити запалення, забезпечити захист хрящів від руйнування і поліпшити роботу імунної системи.

Колагеновий порошок — важливий білок, який є складовою частиною шкіри, волосся, нігтів. Він підвищує рухливість суглобів, зміцнює зв'язки, зменшує больові відчуття, відновлює хрящову тканину. Сприяє зміцненню кісток і відновлює їх після переломів. Колаген знижує ризик розвитку остеопорозу. Також він забезпечує гладкість, еластичність і пружність шкіри, розгладжує дрібні зморшки, уповільнює процеси старіння.

Цитрат марганцю — підтримує нормальну роботу опорно-рухового апарату. Бере активну участь у вуглеводному і ліпідному обмінах і в процесах остеогенезу. Бере участь в засвоєнні сульфату хондроїтину - компонента тканин хряща, знижує запальний процес в суглобах.

Борна кислота — антисептичний засіб. Затримує ріст і розвиток бактерій.

Бор – мікроелемент, життєво необхідний для людини. Він впливає на мінеральний і енергетичний обміни. Підтримує міцність кісткової структури, збільшує щільність кісток, запобігає остеопорозу, а також збільшує силу м'язів.

Коментар спеціаліста:

Це незамінна для опорно-рухового апарату біологічно активна добавка у вигляді таблеток Глюкозамін плюс Хондроітин і плюс МСМ. Ці природні для нашого організму мікроелементи підтримують здоров'я суглобів і підвищують їх рухливість, беруть участь у формуванні хрящів і регенерації сполучних тканин. Але з віком тіло виробляє все менше і менше глюкозаміну, хондроїтину та МСМ, а продукти харчування з високим вмістом цих речовин (червона риба і хрящі тварин) піддаються термічній обробці, внаслідок чого молекули нутрієнтів руйнуються.

Тому прийом добавок може виявитися єдиним способом зберегти здоров'я суглобів протягом усього життя.

Глюкозамін, Хондроїтин і МСМ від NEW LIFE сприяють утворенню повноцінного еластичного і пружного хряща суглоба, попереджають розвиток запалень в тканинах суглобів. Добавка посилює утворення суглобової рідини - в'язко-еластичної рідини, що заповнює суглоб, яка сприяє ковзанню суглобових поверхонь один щодо одного.

Глюкозамін - це моносахарид, який є будівельним матеріалом. Хондроітин - це полісахарид, який виробляється хрящової тканиною суглобів і призначений для змазування і посилення амортизації останніх.

Потрапляючи в організм в комплексі, хондроїтин та глюкозамін починають ініціювати вступ сірки в хрящову тканину, завдяки чому в кістках накопичується кальцій. Вони стимулюють природне вироблення міжклітинної матриксу і гіалуронової кислоти зокрема, сприятливо впливають на міцність зв'язкового апарату і прискорення регенерації. Так само зменшують суглобовий біль, викликану дегенеративними або запальними процесами.

Утримують рідину в товщі хряща, що призводить до підвищення його пружності і здатності поглинати удари підвищуючи показник загальної мобільності. МСМ є сіркоорганічним з'єднанням, яке бере участь практично в кожному метаболічному процесі організму і має потужну протизапальну дію, при цьому ефективність його максимально висока при лікуванні запальних процесів, що виникають в суглобах. Крім цього, МСМ бере участь в синтезі колагену і кератину, які необхідні для підтримки еластичності і пружності шкірного покриву, а також для активації росту волосся і нігтів.

Приймаючі біологічно активну добавку «Глюкозамін, Хондроїтин і МСМ» по 1 таблетці два рази в день під час їжі ви поліпшите стан опорно-рухового апарату і не тільки. Адже цей комплекс допоможе підвищити захисні сили організму, нейтралізувати вільні радикали, зберігаючи в цілісності молекулярну структуру тканин і скорочуючи рівень пошкодження ДНК. Таблетований препарат Глюкозамін плюс Хондроітин і плюс МСМ вже в продажу і ми сподіваємося буде дуже затребуваний. Ці таблетки випускаються в баночці по 60 штук.

Компанія NEW LIFE піклується про своїх партнерів і споживачів, створюючи продукцію на основі високоякісної сировини з усього світу. Вибирай NEW LIFE, вибирай краще!

Характеристики
Общие
Кількість 60 таблеток
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари

Кальціфлор (джерело кальцію)

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7001

60 грн.

У наявності
«Кальціфлор» - дієтична добавка, що складається з дифосфата, глюконату і цитрату кальцію..

Для суглобів еліксир

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7082

94 грн.

У наявності
Для чого потрібен препарат? Еліксир «Здорові суглоби» показаний при артриті, остеохо..

Крем універсальний Розігріваючий - Hot Cream

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7101

123 грн.

У наявності
Для чого потрібна така мазь? Розігріваючий крем показаний для зняття м’язового напруження. Т..

Крем універсальний Мазь нове життя для суглобів

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7098

132 грн.

У наявності
Для чого потрібно даний засіб? Цей універсальний крем рекомендують використовувати, щоб уникнути..

Крем універсальний Фіто-анальгетик

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7100

139 грн.

У наявності
Для чого потрібна ця мазь? Створений на рослинній основі, «Фіто-анальгетик» дає можлив..

Бальзам масажний Універсальний

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7261

194 грн.

У наявності
Форма випуску: 125 мл. Показання: Оновлена формула універсального бальзаму для тіла має виражен..
Рекомендується як засіб, який запобігає руйнуванню суглобів і хрящових тканин, прискорює ріст м'..

Фіто-здоров’я Форте - Для суглобів, таблетки

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7427, 7428

88 грн.

У наявності
Рекомендовано для покращення роботи опорно-рухової системи. Надає протизапальну дію. Полегшує біль в..

Хондрофлор / Chondroflor (для живлення суглобів, хрящів)

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7508, 7509

232 грн.

У наявності
Для покращення роботи опорно-рухової системи. Посилює регенерацію хрящової, кісткової та сполучної т..
Для покращення роботи опорно-рухової системи, стану шкіри, волосся, нігтів, зубів. Зберігає мінераль..

Теги: таблетки, Глюкозамін, Хондроїтин, Glucosamine, Chondroitin, суглоби, мсм, MSM, метилсульфонілметан, суставы, для суставов, для суглобів

Схожі товари

Для покращення роботи підшлункової залози. Нормалізує обмін речовин, покращує роботу травної системи і посилює відтік жовчі. Попереджає відкладення солей в нирках і суглобах ОБ`ЄМ: 20 таблеток по 500 mg 60 таблеток по 500 mg СКЛАД: Активні компоненти/active ingredients - нагідки екст..

Кардіофлор / Cardioflor (для поліпшення роботи серця)

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7484, 7485

94 грн.

У наявності
Для нормалізації функціонування органів серцево-судинної системи. Сприяє покращенню кровообігу та живленню клітин серця, нормалізує тиск ОБ`ЄМ: 20 таблеток по 500 mg 60 таблеток по 500 mg СКЛАД: Активні компоненти/active ingredients - цитрат магнію/magnesium citrate, цитрат калію/pot..

Гепатофлор / Hepatoflor (для поліпшення роботи печінки)

Виробник: Нове Життя / New Life
Код товару: 7486, 7487

157 грн.

У наявності
Для нормалізації функціонування печінки. Стимулює регенераційні процеси в тканинах печінки. Попереджає формування жовчних каменів. Покращує детоксикаційну функцію, жовчовиділення та травлення ОБ`ЄМ: 20 таблеток по 500 mg 60 таблеток по 500 mg СКЛАД: Активні компоненти/active ingredients&n..
Для підвищення імунного захисту. Має протипухлинну дію, знижує рівень цукру і холестерину в крові, знімає симптоми хронічної втоми. Сприяє нормалізації артеріального тиску, а також рівня цукру в крові. Захищає організм від розвитку злоякісних пухлин, від гепатиту і багатьох інших небезпечних захворю..