ДЛЯ ЧЛЕНІВ КЛУБУ ЗНИЖКИ -20%! = >> ДЕТАЛЬНІШЕ

  • Кошик порожній!

Березовий дьоготь – один з найефективніших цілющих речовин

Березовий дьоготь – один з найефективніших цілющих речовинЛюдство ще з давніх часів навчилося використовувати березовий дьоготь, як незамінний засіб в різних сферах життєдіяльності. Ним змащували зброю і взуття зі шкіри, щоб не дати йому розмокнути під дощем або пересохнути. У народній медицині колись він займав перше місце за масштабами використання і кількості сфер застосування. Знахарі лікували ним рани у людей і тварин, а також готували зілля для лікування пухлин і позбавлення від паразитів. Очищений дьоготь має властивість пригнічувати ріст «поганих» клітин при мастопатії, аденомі, кісті яєчників і запобігати перетворення доброякісних пухлин в злоякісні.

Спосіб отримання березового дьогтю полягає в сухій перегонці береста - світлої частини кори у верхній частині молодого дерева, за що його ще називають дьогтем берестовим. До складу березового дьогтю входять понад 10000 корисних компонентів. Використання березового дьогтю в складі протизапальних та відновлюючих засобів пояснюється широким спектром його корисних властивостей для організму. Це - не тільки чудовий антисептик, але і найсильніший протипаразитарний і протимікробний препарат.

Використання березового дьогтю в лікувально-профілакичних цілях дозволяє поліпшити кровообіг, прискорити процес регенерації шкірних покривів і забезпечити рефлекторний вплив на рецептори шкіри. Після короткочасної дії він знешкоджує багато видів бактерій.

Березовий дьоготь ефективний при лікуванні різних шкірних захворювань: екземи, псоріазу, себорейної екземи, фолікуліту, грибкових інфекцій. Після застосування березового дьогтю швидше проходить біль, знімається свербіж, подразнення, відновлюється шкірний покрив - шкіра стає чистою.

Протизапальні та протимікробні властивості дьогтю дозволяють застосовувати його для лікування ран і опіків різного походження.

Лупа, акне, прищі, біль у горлі – від усього цього може допомогти березовий дьоготь.

Березовий дьоготь – один з найефективніших цілющих речовин, які людина може використовувати без будь-якого негативного впливу на організм.

Товари зі статті