ДЛЯ ЧЛЕНІВ КЛУБУ ЗНИЖКИ -20%! = >> ДЕТАЛЬНІШЕ

  • Кошик порожній!

У вогонь і в воду: Туш для вій Silk Unlimited Royal Jewels

У вогонь і в воду: Туш для вій Silk Unlimited Royal JewelsКоментар топового візажиста і іміджмейкера України - Анни Єнікеєвої.
Професійний стиліст одного з брендових бутиків.

МИ ЗАПИТАЛИ У АННИ: "У ЧОМУ Ж СЕКРЕТ ІДЕАЛЬНОЇ ТУШІ ДЛЯ ВІЙ?"

Мабуть, навряд чи знайдеться такий косметичний продукт, до якого було б стільки вимог, як до туші для вій. Незалежно від того, якими віями нагородила Вас природа, за допомогою правильно підібраної туші, Ви можете змінити форму, довжину і об’єм.

Вона повинна добре фарбувати вії, при цьому не склеювати їх, не залишати грудочок, які не розмазуються і виглядати природно. Іноді доводиться перепробувати не одну туш, щоб знайти підходящу.

Це зробити дуже непросто!

Адже якщо вона водостійка, то прекрасно тримається на віях, та так, що доводиться ґрунтовно працювати над її зняттям. І навпаки: звичайна туш розмазується і тече, залишаючи кола під очима.

Чудовою альтернативою і рішенням проблем макіяжу вій може стати термотуш, яка поєднує в собі переваги звичайної і водостійкої туші.

ЧИ СПРАВДІ ЦЕЙ ПРОДУКТ МАЄ ТІЛЬКИ ПОЗИТИВНІ ЯКОСТІ?

У вогонь і в воду: Туш для вій Silk Unlimited Royal JewelsТак і тільки так! Адже після нанесення на вії туші з термоеффектом Ви спокійно можете купатися в морі або басейні, гуляти під снігом і дощем.

Вам не страшні ніякі капризи погоди, до того ж її зручно брати в дорогу, з собою не потрібно везти засіб для зняття туші - знадобиться лише гаряча вода.

Туш не склеює вії, добре розділяє, подовжує їх і додає об'єм, тому що огортає кожну вію. Не тече і не розмазується на протязі дня.

Спочатку потрібно правильно нанести туш на вії. Вона дуже здорово витягується при неквапливому нашаровуванні. Після пари перших рухів, які дають хороше поділ і колір, потрібно продовжувати розтягувати туш щіточкою від середини вій до кінчиків.

У підсумку, вії стають довшими, виходить помітний вигин, який відмінно тримається, не зникаючи до кінця дня.

Змивати її потрібно теплою, не гарячою водою. Необхідно змочити два ватних диска і прикласти їх до повік на 10-20 секунд. Після цього на дисках залишаються «трубочки» туші, які знялися з вій. Невелика кількість туші, що залишилася на віях забирається ще одним прикладанням дисків. Або можна акуратно зняти залишки туші з вій пальцями, при цьому джгутики туші легко відстають від вій без будь-яких зусиль.

Якщо Ви хочете, щоб в спеку і дощі ваша туш не зраджувала вам стійкістю, то ця туш «паличка-виручалочка» була створена спеціально для Вас!

У вогонь і в воду: Туш для вій Silk Unlimited Royal JewelsЯскравим представником термотуші є 3D туш від NEW LIFE ROYAL JEWELS. Її формула містить особливі термостійкі полімери, які при нанесенні обволікають кожну волосинку тонкою плівкою, створюючи еластичну трубочку. Виходячи з морської піни або танцюючи на спекотної дискотеці, вам більше не потрібно кожні 20 хвилин нервово тягнутися за кишеньковим дзеркальцем, адже:

  • термотушь NEW LIFE стійка до холодної води;
  • прекрасно розділяє і подовжує кожну вію;
  • НЕ розмазується, не обсипається і не тече;
  • не друкується на шкірі повік;
  • не утворює грудочки;
  • легко змивається теплою водою з температурою вище 38° С;
  • при змиванні не залишає «ефект панди»;
  • підходить власницям чутливих очей і тим, хто носить лінзи.

Плавайте, засмагати, дивіться «сльозливі» мелодрами, гуляйте під дощем або розтирайте по обличчю сніг гірських вершин - макіяж вій збереже свій первозданний вигляд.

Краса, практичність і безпека - основні якості, якими володіє термотуш ROYAL JEWELS. Незамінний атрибут косметички сучасної дівчини !!!

Товари зі статті