Тестування організму

КОМП’ЮТЕРНЕ ТЕСТУВАННЯ В ТОВ «Лідер-Груп КС «Нове життя» (Медбіотех)

 

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ НАЙБЛИЖЧОГО ТЕСТУВАННЯ:
тимчасово не проводится :(

 

ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН:

Складання індивідуальної оздоровчої програми за результатами комп’ютерного тестування (первинний прийом + 3 тести)

400 грн.

Складання індивідуальної оздоровчої програми за результатами комп’ютерного тестування (первинний прийом + 6 тестів)

500 грн.

Складання індивідуальної оздоровчої програми за результатами комп’ютерного тестування (повторний прийом + 3 тести).
Повторне тестування проводиться тільки при наявності результатів первинного обстеження.

350 грн.

Складання індивідуальної оздоровчої програми за результатами комп’ютерного тестування (повторний прийом + 6 тестів).
Повторне тестування проводиться тільки при наявності результатів первинного обстеження.

450 грн.

Аура

350 грн.

Передоплата тестування

150 грн.

 

Тести (разом із комп’ютерним тестуванням):
- тест на алергени
- тест на продукти харчування
- тест на гормони (відхилення від норми)
- тест на паразитів
- тест на вітаміни, мікроелементи, солі важких металів
- тест на печінково-нирковий комплекс

 

ЗАПИС НА ТЕСТУВАННЯ:
тел.: 067-819-41-16 | 050-663-54-44
ДАРІЯ ГЕОРГІЇВНА 

Комп’ютерне тестування МЕДБІОТЕХКомп’ютерне тестування (КТ) показує функцію кожного органу і системи в даний момент; ступінь «зашлакованості» органу, здатність його до самовідновлення; схильність людини до захворювань. Комп’ютерне тестування не ставить перед собою мету постановки медичного діагнозу і не несе інформацію про розміри органа чи патологічного процесу (розмірі каменів, пухлин і т.д.).

ЦІЛІ І ЗАВДАННЯ КОМПЬЮТЕРНОГО ТЕСТУВАННЯ

Основна мета діяльності ТОВ «Лідер-Груп КС «Нове життя» - оздоровлення кожного і всієї нації в цілому, тобто не лікування захворювань (це завдання медичних установ), а оздоровлення практично здорових людей. Виходячи з цього, основні завдання, поставлені перед комп’ютерним тестуванням, це:

1. визначити вихідний рівень здоров’я людини, ступінь зашлакованості важкими металами, токсинами, ступінь алергізації, брак вітамінів, мінералів, інших поживних речовин,

2. з’ясувати причини і наслідки патологічного процесу,

3. визначити схильність людини до різних захворювань,

4. скласти індивідуальну оздоровчу програму з використанням продукції ТОВ «Лідер-Груп КС «Нове життя»,

5. простежити динаміку оздоровлення, своєчасно внести корекцію в план оздоровлення.

АПАРАТУРА:

1) Для проведення комп’ютерного тестування в ТОВ «Лідер-Груп КС «Нове життя» використовується діагностичний комплекс "Медбіотех". Збір інформації про роботу (функції) кожного органу проводиться за методом Фоля - метод електроакупунктури, коли по біоактивним крапках, що знаходяться на руках і ногах пацієнта, йде збір інформації. За відхилення від норми можна визначити, який орган працює найгірше, які процеси порушені в ньому: кровообіг, або нервова регуляція, або очищення органу, тобто здатність до самовідновлення. Переважають в органі процеси запалення або руйнування, давній - хронічний це процес або недавній - гострий. Ось на ці питання може відповісти комп’ютерне тестування. Для складання оздоровчої програми цієї інформації достатньо.

2) Всі зміни в органах і системах людського організму в результаті тестування можна побачити на картинках, де зелений колір відображає норму, синій колір - хронічні зміни, червоний або жовтий - запальні, гострі зміни або загострення хронічних захворювань. Важливо співвідношення зелених і синіх точок. Головне, що в динаміці, після прийому БАДів співвідношення синій - зелений колір змінювалося на користь зеленого кольору. Можливість намалювати, візуалізувати органи дозволяє нам метод амплітудно-частотного резонансу - коли йде вимірювання частоти електромагнітного поля, створюваного окремим органом, або його структурами, і порівнюється з частотами здорового органу, закладеними в комп’ютері.

3) І третє, що може КТ - це провести додаткове, допоміжне обстеження - тести. Самі по собі тести мало показові. Вони йдуть як доповнення до первинного або повторного тестування. Вони можуть припустити наявність паразитів, патологічних мікробів в організмі людини, відхилення в складі крові, гормонах, наявність алергенів, брак вітамінів, мікроелементів, наявність солей важких металів. Звичайно ж, це не кількісні показники, а лише відповідь на питання: є чи ні? Але нам і не потрібно кількісне визначення для складання оздоровчої програми. В результаті проведення тестування консультанту-валеології важливо визначити:

а) необхідність призначення антипаразитарних або протимікробних препаратів на самому початку оздоровлення, а потім простежити ефективність їх роботи;

б) чи є алергія на трави (щоб не викликати алергії на прийом рослинних препаратів), алергія на хутро тварин, харчові продукти (це ті алергени, які можна усунути);

в) визначити ступінь «зашлакованості» органів, а надалі ступінь очищення організму по тесту наявності солей важких металів. З цього ж тесту можна визначити, які вітаміни, мікроелементи необхідні для даної людини. Адже, наприклад, необов’язково при порушенні кістково-суглобової системи людині потрібен тільки кальцій. Найчастіше до проблем в цій системі веде нестача цинку, фосфору, магнію (провідник кальцію в кісткову тканину), кремнію, літію, йоду, вітаміну А, Д. А ми будемо давати тільки кальцій і марно чекати результатів. До речі, дуже важливо для засвоєння кальцію: яка кислотність шлункового соку, стан слизової 12-палої кишки і всього тонкого кишечника, де відбувається всмоктування мінералів; важливо стан щитовидної, паращитовидної, статевих залоз, які регулюють зміст цього мінералу в крові і включення кальцію в кісткову тканину; важливо стан судин і всього кровообігу в даному органі. Бачите, скільки умов необхідно дотримати для засвоєння одного тільки кальцію. Цей приклад також показує, що тести - це додатковий метод обстеження, основне - провести загальне сканування організму.

Метод, що лежить в основі тестування - це метод нозодів. Якщо пояснювати просто: в апараті «Медбіотех» закладені нозоди різних мікробів, гормонів і т.д. Нозоди - це фізичний спектр речовин, з яких складаються ті ж паразити, мікроби і т.д., своєрідний штрихкод. Знімаючи інформацію з пацієнта, ми визначаємо чи не знаходиться такий же спектр (штрихкод) в організмі людини.

Апарат «Медбіотех» обраний не випадково. Цей апарат дозволений для проведення комп’ютерного тестування організму людини на території України, що підтверджує свідоцтво про державну реєстрацію. Обстеження на апараті «Медбіотех» нешкідливе для людини - це підтверджує висновок державної санітарно-гігієнічної експертизи. Документи оновлюються кожні п’ять років.

Також дуже зручно, що розробники апарату працюють в Дніпропетровську і ми можемо оперативно ввести нову продукцію, зробити оновлення програми і т.д.

Комп’ютерне тестування проводять спеціально навчені методисти-валеологи (консультанти по здоровому способу життя), які мають вищу медичну освіту. Комп’ютерне тестування можна пройти в Інформаційних центрах, розкиданих по всій Україні.

Комп’ютерне тестування проводиться в допомогу дистриб’ютору для індивідуального підходу до кожної людини.

1. Результат КТ - складання індивідуальної оздоровчої програми конкретній людині відповідно його стану здоров’я. Адже не секрет, що одне і те ж захворювання має різні причини виникнення, і у різних людей ці причини розрізняються. Наприклад, підвищений артеріальний тиск виникає через відкладення солей в шийному відділі хребта, погану роботу серця, порушення венозного струму крові, зміни в ендокринній системі (надниркових, щитовидної залози), погану роботу нирок, зашлакованості судин і т.д. КТ допомагає з’ясувати механізм розвитку патологічного процесу (гіпертонії) у даної людини, щоб прицільно призначити продукцію і швидше отримати ефект.

2. Особливо важливо тестування у важких випадках, коли у людини є цілий букет захворювань, і у дистриб’ютора виникають певні труднощі з якого продукту почати оздоровлення. Або людина перенесла або має якесь важке захворювання і необхідне обережне застосування БАД. Або дистриб’ютору важко розібратися, до якої системи захворювань відносяться проблеми даної людини.

3. Також КТ надає велику підмогу при наявності алергічних захворювань. В цьому випадку можна визначити не тільки причину виникнення алергічних реакцій (погана робота печінки, або підшлункової залози, або кишечника, або імунної системи, або наднирників) і прицільно почати оздоровлення, але також можна уникнути виникнення алергії на прийом рослинних препаратів.

Комп’ютерне тестування на апараті «Медбіотех» має наступні ступені ймовірності (за даними розробників):

  • органи шлунково-кишкового тракту - 90%
  • серцево-судинна система - 75%
  • дихальна система - 60%
  • статева система - 50% (не можливо «побачити» кісти яєчників - це справа УЗД)
  • комп’ютерне тестування може висвітлити тільки ті проблеми, які закладені в програмі комп’ютера. Подальше медичне обстеження для постановки або уточнення діагнозу не виключається;
  • комп’ютерне тестування визначає схильність до виникнення захворювань задовго до появи органічних змін, тобто змін розміру і форми органу, видимих ​​на УЗД і при рентгенобстеження;
  • комп’ютерне тестування дає можливість дізнатися: проблеми, в якому органі стали визначальними для виникнення захворювання, які органи і системи страждають максимально. Дізнавшись це, можна цілеспрямовано і швидко отримати результат оздоровлення БАДами.

Комп’ютерне тестування МЕДБІОТЕХ Хочу ще раз підкреслити: ми не займаємося лікуванням захворювань, ми не займаємося постановкою медичних діагнозів. Мета нашої організації - оздоровлення людей, профілактика захворювань, правильне харчування, збагачене вітамінами та поживними речовинами, що знаходяться в травах, мінералах і т.д. Ми можемо правильно розставити акценти в оздоровчій програмі, приділити більшу увагу тим органам і системам, які постраждали найбільше у даної людини, скласти індивідуальний план оздоровлення. Крім того, Ви повинні чітко розуміти, що трави при різних захворюваннях мають допоміжну роль і не замінюють основне лікування, призначене лікарями. І відповідно, комп’ютерне тестування не може замінити собою медичне обстеження. Пам’ятайте про це самі і правильно пояснюйте це споживачам.

ВИДИ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕСТУВАННЯ:

- первинне тестування - проводиться до початку оздоровлення для визначення вихідного рівня здоров’я людини. В результаті його з’ясовуються основні проблеми здоров’я, і що стало причиною їх виникнення (стан нервової або кровоносної систем, наявність патогенної мікрофлори, порушення обміну речовин або зашлакованість кишечника, нестача вітамінів і т.д.);

- повторне тестування - проводиться через 2-6 місяців (не пізніше 6 місяців) після первинного (за умови, що людина регулярно приймала БАДи) для відстеження динаміки патологічного процесу, внесення корекції в план оздоровлення. Якщо після первинного тестування проходить більше 6 місяців, знову має проводитися повне тестування, прирівняне за ціною до первинного, так як за цей час проходять колосальні зміни в органах і системах людини, які можуть змінити вихідну картину здоров’я докорінно.

ТЕСТИ проводяться як доповнення до основних видів КТ, оплачуються окремо і не є підставою для складання індивідуальної оздоровчої програми. Види тестів зазвичай підказує методист-валеолог після проведення КТ або вибирає сам пацієнт. Тести відіграють допоміжну роль. Існують такі тести:

1) тест алергенів - харчових, пилкових, побутових, грибкових, бактеріальних;
2) тест продуктів - визначає, які продукти корисні для даної людини, які засвоюються в жир, які є байдужими, тобто служать баластом або клітковиною (тест актуальний для бажаючих змінити свою вагу);
3) тест гормонів - визначається, чи є відхилення показників гормонів від норми, але не їх кількісна характеристика;
4) тест носійства паразитів.
5) тест вітамінів і мікроелементів, наявність важких металів в організмі людини;
6) тест на печінково-нирковий комплекс;

ПЛАН ОЗДОРОВЧИХ ЗАХОДІВ після закінчення КТ розписує методист-валеолог із зазначенням тривалості прийому продукції і термінів проведення повторного КТ. Дистриб’ютор докладно розповідає споживачеві про правила прийому продукції, питний режим, спостерігає за процесом оздоровлення (особливо в період очищення), проводить корекцію дози продукції, запрошує людину на повторне КТ.

ЗАПИС на КТ здійснює адміністратор офісу або Інформаційного центру після внесення передоплати. У разі неявки на КТ без поважної причини передоплата не повертається.

Комп’ютерне тестування в ТОВ «Лідер-Груп КС «Нове життя» - висококласний метод сканування організму людини, який служить на благо оздоровлення кожного і всієї нації в цілому.
Здоров’я і успіхів Вам у цій важливій справі!!!