Доставка та оплата

 

Способи доставки

ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ, УКРПОШТОЮ

 

ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ, УКРПОШТОЮ

За допомогою доставки Новою Поштою або Укрпоштою, Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України.

АДРЕСНА ДОСТАВКА КУР’ЄРОМ НОВОЇ ПОШТИ

Адресна доставка кур’єром Нової пошти до дверей. Вартість доставки - від 80 грн.

 

САМОВИВІЗ ІЗ МАГАЗИНУ

 

САМОВИВІЗ ІЗ МАГАЗИНУ

Самовивіз із нашого магазину за адресою: Київ, вул. Червоноткацька 43, один вхід з маг. КОЛО

 

Способы оплаты

ГОТІВКОЮ
ГОТІВКОЮ

Оплата готівкою кур’єру при отриманні товару. Такий варіант можливий при доставці замовлення кур’єром Нової пошти або при самовивозі з офісу.

ПІСЛЯПЛАТОЮ ПРИ ОТРИМАННІ НА ПОШТІ

ПІСЛЯПЛАТОЮ ПРИ ОТРИМАННІ НА ПОШТІ

Ви оплачуєте замовлення при отриманні посилки на пошті. При цьому послуги за накладений платіж оплачуються окремо.

ПЕРЕДОПЛАТА ЧЕРЕЗ БАНКІВСЬКУ КАРТКУ АБО ОНЛАЙН-ОПЛАТЮ (LIQPAY)

 

ПЕРЕДОПЛАТА ЧЕРЕЗ БАНКІВСЬКУ КАРТКУ АБО ОНЛАЙН-ОПЛАТЮ (LIQPAY)

Ви проводите оплату шляхом поповнення картки ПриватБанку, Монобанку або картою онлайн (liqpay) на суму замовлення. Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

 

 

 

Докладніше про доставку / оплату

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕНЬ

1. Післяплата. 
Даний спосіб не вимагає передоплати: Ви оплачуєте замовлення при отриманні посилки на пошті. При цьому Вам потрібно буде сплатити вартість замовлення, вартість послуг пошти (упаковка + витрати на доставку) та вартість переказу грошей (близько 5% від вартості замовлення). Приблизні розцінки доставки: від 65 грн. Новою Поштою; від 45 грн. Укрпоштою.

2. Передоплата з карти на карту.
Цей спосіб є найекономічнішим: Ви проводите оплату шляхом поповнення картки ПриватБанку або Монобанку на суму замовлення. Після чого Вам відправляється товар, Ви оплачуєте доставку і економите на комісії за переказ грошей назад (накладна плата) службами поштових доставок. Приблизні розцінки доставки: від 50 грн. Новою Поштою; від 40 грн. Укрпоштою.

3. Оплата товару банківською карткою онлайн через систему LIQPAY.
Після отримання замовлення, в робочий час, Вам буде відправлено на email посилання для оплати замовлення онлайн. Оплата буде здійснена через систему LIQPAY. Оплатити можна будь-якою банківською картою.

4. Кур’єру готівкою при доставці кур’єром Нової пошти за адресою.

5. Готівкою в офісі при самовивозі замовлення з офісу в Києві: вул. Червоноткацька 43, "НОВЕ ЖИТТЯ".

 

ДОСТАВКА ТОВАРІВ

1. Доставка Укрпоштою по Україні. 
УкрпоштаДоставка можлива, як при оплаті післяплатою, так і при передоплаті. При доставці даними способом Ви оплачуєте вартість замовлення, вартість послуг пошти (упаковка + витрати на доставку) та вартість переказу грошей (в залежності від обраного методу оплати). Термін доставки в залежності від місця проживання становить від 3 до 5 днів.

2. Доставка транспортною компанією "Нова Пошта" по Україні. 
Нова ПоштаДоставка можлива, як при оплаті післяплатою, так і при передоплаті. Може бути використана при наявності представництв цієї компанії у Вашому місті. При цьому вартість доставки оплачується при отриманні посилки на місці і залежить від розміру замовлення, його вартості, а також місця проживання (від 50 грн. за передоплатою; від 65 грн. післяплатою).

Доставка замовлення компанією "Нова Пошта" здійснюється в міста, зі списком яких Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://novaposhta.ua/office/list

Нова Пошта3. Доставку за адресою до дверей по Києву або будь-якого іншого міста здійснюється курьєром Нової пошти:
- по Києву - від 80 грн.
- по Україні - від 100 грн.

4. Самовивіз. 
Ви можете оплатити і забрати Ваше замовлення особисто або через довірену особу в нашому офісі в м. Києві, вул. Червоноткацька 43, "НОВЕ ЖИТТЯ".

5. Доставка за кордон
Доставка за кордон здійснюється тільки після повної передоплати (за товар, упаковку і відправку) через LiqPay: банківською картою Visa / Mastercard.
Після оформлення замовлення - воно буде оброблене і на Ваш email буде надіслано дані для оплати. Після отримання оплати - відправка здійснюється поштою. Доставка відбувається протягом 2-х тижнів.
Оскільки вартість доставки безпосередньо залежить від ваги та вартості замовлення, розрахунки проводяться індивідуально після отримання від Вас замовлення. 
Так як вартість доставки за кордон починається від 200 грн, тому обробляємо замовлення від 500 грн.

Просимо звернути Вашу увагу на те, що іноді комплектації замовлення може затриматися. Це відбувається через те, що яка-небудь із замовлених Вами позицій відсутній на складі. У таких випадках ми повідомляємо Вам про те, що в замовленні не вистачає однієї або декількох позицій, і пропонуємо вибрати оптимальне рішення в даній ситуації - відправити спочатку частина замовлення, а відсутні товари пересилати по мірі їх появи, дочекатися поки не сформується все замовлення або видалити із замовлення відсутні товари.

 

ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ ЗАМОВЛЕНЬ

Щоб уникнути непорозумінь, при замовленні та оплаті товарів за допомогою післяплати посилка висилається тільки після отримання від Вас додаткового підтвердження замовлення по телефону.

Непідтверджені замовлення з висилкою післяплатою, а також замовлення з передоплатою, оплата за які не надійшла протягом 3-х днів анулюються.

Якщо з яких-небудь причин Ви вирішили відмовитися від покупки вже оплачених товарів, Ви можете не розкриваючи повернути посилку (або передачу) нам. При цьому зворотна пересилання здійснюється за Ваш рахунок. Гроші за замовлення за вирахуванням наших витрат на пересилку будуть повернуті Вам після отримання та оцінки стану товарів, що повертаються.

Куплені, відкриті і вживані товари поверненню та обміну не підлягають. 
Виняток становлять прилади та електротовари, на які поширюється гарантія. Такі товари безкоштовно обмінюються протягом гарантійного терміну в разі поломки або виявлення прихованих дефектів. 
Безкоштовний обмін також здійснюється у разі якщо отриманий товар не відповідає замовленому (має зовсім інше назву або відрізняється від того, що вказано на сайті), за умови що отриманий помилково товар не перебував у користуванні і зберіг первісний товарний вигляд.

Можливі випадки, коли замовлення було сплачено, але комплектація замовлення була неповною через відсутність будь-яких із замовлених позицій на складі. У таких випадках якщо терміни надходження даних товарів Вас не влаштовують і Ви вирішили відмовитися від їх покупки, грошові кошти, отримані за ці товари будуть Вам повернуті за рахунок Інтернет-магазину.